SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Panowie działajcie.Czekamy na efekty.Ale i tak samo to że sie ćwiczy to już plus .byle kontuzji nie było a efekt to zawsze jest-zdrowe samopoczucie.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
a możesz rozwinąć tą myśl z budową klatki?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Czyli dobrze.Czytałem dziennik na początku a tam jest inaczej.Tzw śniadanie itd.Pamiętaj o posiłkach oszukanych na masie .Są bardzo potrzebne też..Ważne tez jest kiedy są jakie tłuszcze owoc itd.Czyli dieta kabo -to ok. Białko na poziomie 40 g do posiłku.Reszta to trening i regeneracja i musi iść.Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Gwid
a możesz rozwinąć tą myśl z budową klatki?

Takie rozwijanie myśli musi kosztować.

Trochę się cieszę, że Artur do mnie nie zagląda.
Moje zadowolenie mogłoby być podłamane

Gwid - ciekawe jaką drogę teraz obierzesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Spokojnie Janie- Mistrzu.my sie rozumiemy po swojemu .hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Artur Ś.
Spokojnie Janie- Mistrzu.my sie rozumiemy po swojemu .hehehehe

To się nazywa dyplomatyczna odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
chwilkę mnie nie było a tutaj tyle się dzieje ciekawego

z całego tego wątku najbardziej podoba mi się ten fragment - ja pamiętam i mocno oszukuję ostatnio

Artur Ś.
Pamiętaj o posiłkach oszukanych na masie .

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gwidu a ja jem coraz więcej słodyczy hehe a co tam. Podsumowując ostatnio oglądane zdjęcia to przyznam, że mało się zmieniłeś tak jakbyś stal w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
DT 30-10-2014r.

Dieta: 4410 kcal, białko 263 g; ww 500 g

Trening:

MC - zbulwersowały mnie te całe dywagacje na temat siła/masa/rzeźba/kulturystyka itp. i postanowiłem przyłożyć się do treningu, rozgrzewka 70,90,100,120; zasadnicze 130,140,150,160 - wszystko x3. do 140 było wg mnie git, 150 już walka z plecami, 160 dwa pierwsze w marę ok ale 3 paraolimpiada. bolało kumpla od oglądania. walka z techniką trwa.

Podciąganie szerokim chwytem - wg mnie mega poprawnie dlatego tak mało repsów, 4x8 rep tylko z cc

Wiosło sztangielką - 10x25,30,35,40 kg; bardzo fajnie wchodziło. ciągła dysproporcja między prawa - lewa ręka w ruchu ciągnącym

Wyciskanie sztangi wąsko - triceps - rozgrzewka 60,70,80; zasadnicza 7x3x85 kg, regres 12x65x2. fajne uczucie,

Pompki na poręczach - zrobiłem lajtowo bez obciążenia, 15,25,18,15 rep. filmik

Uginanie nóg w leżeniu - dowaliłem 1 sztabę, poszło 34,44,54,64,82 kg. dwugłowy rośnie w siłę, może to on tak zwiększa rozmiar uda.


DIPSY ccx25 rep.





W następnym poście ustosunkuję się do tych całych przepychanek co do metod, celu, czasu itp.

pozdro




Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Wczorajsze dyskusje dały mi wiele do myślenia. Zanim przejdziemy do konkluzji ustalmy fakty:

a) jestem "prowadzony" przez nighta - Pawła. rozpisał dla mnie optymalny program siłowo-masowy - hybrydę. Poświęcił mi trochę czasu, wysłuchał co lubię, czego nie oraz jakie mam cele. Nie wiem czy miał gotowca czy nie ale program mi bardzo podpasował. dzięki wytycznym zdecydowanie polepszyłem bazę oraz chyba przygotowałem się pod dalszą rzemieślnicza pracę. łatwo nie było a już na pewno łatwiej nie będzie.

b) orzegów odwiedził dziennik i zdyskredytował w/w program który wg niego jest niepoprawny pod względem budowania siły, która defacto jest aktualnie moim głównym celem. kiedyś na pierwszych stronach tego dziennika orzegów zapodał plan siłowy który również przypadł mi do gustu( stosowałem go nawet przez 2 tyg) ale ze względu na moje odmienne preferencje stylu treningu przegrał z programem Pawła. Nie był jakoś szczególnie ciężki ale czegoś mi w nim brakowało. pewnie gdybym trenował typowo siłowo to robiłbym to co sugerujesz w ciemno

c) Artur Ś. również odwiedził po raz pierwszy w historii mój dziennik i niestety również zdyskredytował w/w program pod względem kulturystycznym zwrócił jako jedyny uwagę( jak narazie w 2 letniej historii moich dzienników) na zapadniętą klakę. niestety jest to słuszna uwaga i przyznaje mu rację bo wczoraj przewertowałem neta i wiem że mam kolejną "wadę genetyczną" która zdecydowanie niweluje moje jakiekolwiek pozostałe aspiracje kulturystyczne. Dodatkowo pogadałem wczoraj z instruktorem na mojej siłce, facet śledzi moją metamorfozę od 2 lat i mówi że z tym to akurat u mnie nic nie zrobimy nie pomogą żadne 10 serii na klatę, linki na płasko czy jakiekolwiek inne ćwiczenia angażujące środkową część klaty bo w tym przypadku genetyki nie oszukam. jakoś mu wierzę bo obserwuje mnie 3 razy w tygodniu i widzi co i jak.

Tak więc dzięki szczerej uwadze p. Artura wiem że kulturystykę mogę skreślić z jakichkolwiek celów w jakiekolwiek przyszłości jestem wdzięczny bo ułatwia to dalsze skupienie się na budowaniu siły oraz ogólnemu wzmocnieniu ciała. Udolnie, nieudolnie - to bez znaczenia ważne że małymi krokami do przodu i z planem. PLANEM od NIGHTA który również "zyskał aprobatę trenera z mojej siłki"( chyba się znacie).

może jest to górnolotne bo mam świeżo odebrane wyniki rezonansu. Muszę je sam obczaić przed konsultacjami w przyszłym tygodniu bo jak dla mnie to mambo-jambo. wstawiam bo może ktoś z was się na tym zna.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium