SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 396749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Chyba za szeroko łapiesz chyba że czujesz że to optymalnie , za to ruch sztangi skrócony przez lekki mostek i prowadzenie powinien skutkowac poprawą wyników .Najłatwiej mozna zrobić progres poprawiając technikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Ron dzięki i wzajemnie. Spokojnych z żoną i ogrami

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
23-12-2015r. DT

Dieta: 3100 kcal,, białko 226 gr

Przysiady - filmik jednej z serii, 10 serii od 20 do 140 kg. filmik ze 110 - widać gdzie trzymam sztangę, jak schodzę. seria kulturystyczna a nie siłowa. nie prostuje kolan i nie robię ATG a nogi i tak rosną planuje nowy rekord na przełomie styczeń/luty

Wykroki z workiem - 3 serie po 15 rep na nogę

Wspięcia na palce siedząc - 4 serie od 25 do 12 rep.

Uginanie nóg siedząc, dwójki - 4 serie od 25 do 45 kg

Barki wyciskanie z przodu siedząc - od 20 do 60 kg, 4 serie

Unoszenie bokiem - od 10 do 15 kg. nowe motto --> "jak ktoś zabrał twoje ciężarki to weź cięższe"

Odwodzenie ramion w tył na maszynie - 2 super sety po 20 rep w serii podwójnie, prawa ręka, lewa ręka i podwójnie.

Kreta, bcaa i witaminy doszły - zaczynam ładowanie od jutra.

Filmik z przysiadów






Wesołych świąt. Pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131076
Trochę płytkie te przysiady.
Ale jak jesteś zadowolony to super.
Szybkość wykonywania też bym zmniejszył (ale jak wyżej).
Zazdroszczę wygięcia w pasie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
25-12-2015 DT

Dieta: HGW wczoraj i dzisiaj nawet nie podejmuję się liczenia

Szybki biceps w celach weryfikacji bujania ramieniem bujanie do 18 kg absolutnie nie występuje

Supinacja 15repx9 kg, 12x11, 12x13, 12x15, 12x18, 10x20 kg

Młotki 15repx9 kg, 12x11, 12x13, 12x15, 12x18, 10x20 kg

na spacerze z rodziną zrobiłem wymyki - brak nagrania ale nadal umiem

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131076
Gadać każdy może!
A wymyki (liczba mnoga) to już niewielu potrafi zrobić (niestety)
Jutro też jest dzień - pokaż dowód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ja bym chciał zobaczyć jak robisz szybko przysiady bo jak normalnie to już zobaczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad37
Ja bym chciał zobaczyć jak robisz szybko przysiady bo jak normalnie to już zobaczyłem.


Jeśli po 3 latach treningów nadal twierdzisz że tempo powolne i dokładne ma znaczenie to nie pogadamy w tym temacie bo ja twierdze że robiąc tak przysiady( bez prostowania kolan i dawania zbędnego czasu na regenerację) przez rok udo urosło mi o ok. +4 cm. Wiem że zaraz znajdzie się nie jedna mądra głowa która powie że jak bym tak robił to miałbym +5 albo i więcej cm ale cóż, nie zadowolisz wszystkich

26-12-2015 DT

Dieta - dopięta, powrót do zwykłych dawek i zdrowego żarcia. sałatka warzywna własnej produkcji na majonezie załatwiła mi dwie nocki nieprzespane

Trening musiał się odbyć bo miałbym przestoje z programem na klatę.

WL - od 20 do 107,5. Załączam nagarnie z 4x100 w nowej technice oraz 3x107,5 w starej. Proszę zwróćcie uwagę bo przyznam uczciwie że teraz o wiele lepiej mi się pchało te 100x4 w nowej niż 107,5x3 w starej co widać na załączonym obrazku. szerokość chwytu, trajektoria, odległość łokci od ciała itp. jakoś się już przestawiłem na nowy. nie wiem czy nie wziąłem sobie zbyt wysokiego 1RM jako wyznacznik dla nowej techniki bo na serio idzie kuuuuurewwwwsko ciężko już te 3 ruchu ze 107,5.

Wyciskanie na trica wąsko - musze mieć większą siłę w związku z tym zwiększam ciężar a zmniejszam liczbę powtórzeń. koniec patyczkowania się w tym ćwiczeniu za tydzień atak na 90kg x5 rep. musze przesunąć punkt z wyciśnięciami zasadniczymi na większe ciężary żeby nie marnować siły na 60kg

rozpiętki w bramie - 5 serii

Wiosłowanie sztangą w opadzie ciała - od 60 do 85 kg. podchwytem, całkiem fajnie to wychodziło

Ściąganie na hammerze z góry - od 35 do 60 kg na rękę. Uwielbiam to ćwiczenie.

Przenoszenie sztangielki - zainspirowany panem Jankiem robiłem to samo zrobiłem to jednak na maszynce w pionie.

Szrugsy - 4 serie od 60 do 100 kg

Ściąganie linek - face pull - 4 serie.

Orbitrek - 20 min - w ramach poruszania po siedzeniu przez 2 dni. Nie jako pokuta bo tylko 250 kcal.





Pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131076
Ślepy jestem!
Nie widziałem różnicy w wariantach WL.
To, że 107,5kg idzie ciężej niż 100kg jest dla mnie oczywiste.

Jak wygląda to przenoszenie na pionowej maszynie? Dzisiaj czułem jednak klatkę przy przenoszeniu sztangielki za głowę - napuchła znacznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dla mnie właśnie w tym ujęciu mniej widać, jeszcze może jakbyś telefonu nie ruszał to by coś było widać różnicę,
natomiast widać, że łopatek nie ściągasz (tak jak fans zresztą)
możesz jeszzce spróbować nagrać od strony nóg ze skosa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium