SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 396496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
23-01-2016r. DT plecy i pierdoły

Podciąganie do klatki - 3x10, pierwsza seria norma na szeroko, druga i trzecia z nogami na wysokości pasa, dwie pieczenie przy jednym ogniu ku mojemu zaskoczeniu dałem radę wiec teraz już wiem że będę tak wykonywał to ćwiczenie aby pomęczyć brzuch. może coś z tego będzie

Ściąganie drążka hammer/ przyciąganie drążka hammer --> 4x12, superset z przejściem z jednej maszyny na drugą, przyjemne ale bez szaleństwa z obciążeniem.

Wiosło sztangielką jednorącz - 4x12, tutaj miłe zaskoczenie bo mnie Tobiasz skorygował, kerad też podpowiedział jak robić aby było na najszerszy a nie na środek pleców jak zawsze robiłem, niby pierdoła a jednak najszerszy poczułem. skromnie od 20 do 35 kg na rękę

Wiosło nachwytem szeroko - 4 serie od 20 do 85 kg, nie przepadam za tym ćwiczeniem ale chłopaki walczyli ( tatuncio pobił PB) to i ja robiłem

Narciarz - 3x15, debiut, fajnie wchodziło

Biceps - uginanie z przytrzymaniem jedną ręką podczas gdy druga wykonuje 6 ruchów z supinacją i tak 3 razy na zmianę, 3 serie tego. fajne ćwiczenie, nie trzeba mega ciężaru bo przytrzymywanie ręki męczy niemiłosiernie ramiona. ja chyba na 10 kg skończyłem bo łapska latały.

Biceps - nie wiem jak to nazwać, 3 serie x10 rep ale jest to coś na zasadzie uginania w oparciu o kolano ale nie sztangielką a zapartą jednym narożnikiem sztangą 20kg, myk polega na tym aby trenować szczyt bicepsa.

Po za programem:

WL - taką dziwną sztangą którą można łapać mając ręce niemalże równolegle do siebie - tylko 2 serie
Barki na hammerze - 2 serie, raz przodem raz tyłem
Barki bok - 4 serie na takiej dziwnej maszynce z przegubem w środku

Ogólnie wrażenia bomba bo:
a) poznałem ciekawych ludzi mających podobną do mnie pasje;
b) byłem na nowej siłowni - chciał nie chciał i tak będzie bolało nawet pewnie jak bym stał i patrzył na ciężarki nowe maszyny = inny wysiłek;
c) mogłem podpatrywać trening bikiniar ( u mnie ich brak);
d) podrzucanie mastiego ( wprawdzie tylko za prawą łydkę zle zawsze coś )

Refleksje:
- barki i łapska to podstawa w estetyce, wejdzie ci taki Rutkow albo Tobiasz i już ci się trenować nie chce
- coś trzeba zmienić na lepsze skoro po 3 latach nie ma wielkiego skoku jakościowego
- byłem najchudszy....

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
Najchudszy to ja byłem, ale nie ma co się łamać!
Gwid dzięki za motywację do dźwigania większych (dla mnie) ciężarów !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Dzisiaj delikatne zakwasy w najszerszym dodatkowo trening przeniesiony bo pilnuje dzieciaków - dzień 2. narazie wygrywam jestem sprytniejszy niż 5 i 2 latek - aż mnie duma rozpiera
Dzięki tatuncio, czasem potrzeba czegoś takiego aby zrobić krok wprzód. Pamiętaj że nasze ciało nas oszukuje i samo często włącza hamulec. musimy być od niego sprytniejsi

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
Dzisiaj delikatne zakwasy w najszerszym dodatkowo trening przeniesiony bo pilnuje dzieciaków - dzień 2. narazie wygrywam jestem sprytniejszy niż 5 i 2 latek - aż mnie duma rozpiera
Dzięki tatuncio, czasem potrzeba czegoś takiego aby zrobić krok wprzód. Pamiętaj że nasze ciało nas oszukuje i samo często włącza hamulec. musimy być od niego sprytniejsi


hamulec to jeszcze nie tak żle gorzej jak wlaczy wsteczny bez hamulca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W sumie nie wiedziałem gdzie to napisać, czy w temacie ustawki czy tu...
Masz zaj**istą brodę

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Przemyślenia na dziś - po napatrzeniu się na bary rutka i wasonia doszedłem do wniosku ze będę je trenował dwa razy w tygodniu. Raz lekko ( domowe hantle) a drugi raz ciężko. może coś ruszy.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Masz racje bary to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ale przerośnięte bary bez ramion i klaty wyglądają słabo, wręcz komicznie
akuratnie i u Rutka i Wasona idzie to równomiernie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_

Masz zaj**istą brodę

Ojan też to zauważył





Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2016-01-26 08:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kuba_n
ale przerośnięte bary bez ramion i klaty wyglądają słabo, wręcz komicznie
akuratnie i u Rutka i Wasona idzie to równomiernie


a znasz kogoś kto ma przerośnięte bary i chudziutkie ramiona?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium