SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie ma u Was podziału na grupy początkujące/słabsze i bardziej zaawansowane? W CF sztangi są ważne, ale to tylko część z ogromnego wachlarza różnorodnych ćwiczeń. Ja sama nie lubię treningów z gimnastyką czy tylko ciężarem ciała, ale wiem, że powinnam robić tego dużo więcej niż chamskiej siły .
Czy Ty chcesz trenować crossfit czy faktycznie wolałbyś iść w stronę dwubój+ kondycja? Lepiej się ogarnąć z programem jeżeli się ma pewność co do celów na dany okres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130862
Redu 5kg to wcale nie jest lekkie.
Zwłaszcza przy Twoich wymiarach!
Wymaga wielkiej rozwagi gdy nie chce się stracić mięśni

6ripley - do tej chwili CF był dla mnie wszechstronnością połączoną z dwubojem
Tak sobie zakodowałem oglądając urywki z zawodów CF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
6ripley
Nie ma u Was podziału na grupy początkujące/słabsze i bardziej zaawansowane? W CF sztangi są ważne, ale to tylko część z ogromnego wachlarza różnorodnych ćwiczeń. Ja sama nie lubię treningów z gimnastyką czy tylko ciężarem ciała, ale wiem, że powinnam robić tego dużo więcej niż chamskiej siły .
Czy Ty chcesz trenować crossfit czy faktycznie wolałbyś iść w stronę dwubój+ kondycja? Lepiej się ogarnąć z programem jeżeli się ma pewność co do celów na dany okres.


niestety nie ma podziału - wszyscy robią razem. mała miejscowość 140 tys ludzi więc nie ma tylu chętnych co w metropoliach.
co do różnorodności to się całkowicie zgadzam ale to i tak nie zmieni faktu że jedne ćwiczenia lubi się bardziej a inne mniej

prawda taka że dwubój podobała mi się 15 lat przed CF-em wiem, że w nim nie odniosę już "sukcesów" ale dla mnie siła>zwinność. CF teraz jeszcze to dodatek do DB ale niedługo lato to przyjdzie zmiana, znowu kondycję podciągnę i zmniejszę obwody

z kondycją mam mniejszy problem niż z budowaniem siły. po miesiącu czystego CF x3 w tygodniu odrabiam 3-4 miesięczne zastój wiec o to się nie martwię.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Redu 5kg to wcale nie jest lekkie.
Zwłaszcza przy Twoich wymiarach!
Wymaga wielkiej rozwagi gdy nie chce się stracić mięśni

6ripley - do tej chwili CF był dla mnie wszechstronnością połączoną z dwubojem
Tak sobie zakodowałem oglądając urywki z zawodów CF


ja tam pomimo przytycia zaczynam być jednym z chudszych w tym dziale jak wszedłem na temat konkursowy i patrze na foty z wag to nie dowierzałem jak zobaczyłem kilka pomiarów na filmikach szczypiory a waga co innego pokazuje

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
gdzie tam szczypiory, co to za chłop co 100kg nie waży, a po redukcji znowu będzie niedowierzanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Gwid
ja tam pomimo przytycia zaczynam być jednym z chudszych w tym dziale jak wszedłem na temat konkursowy i patrze na foty z wag to nie dowierzałem jak zobaczyłem kilka pomiarów na filmikach szczypiory a waga co innego pokazuje


Ja mam tylko rece chudziutkie, w udzie prawie 70 siedzi, a w dupie 105 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gwid

ja tam pomimo przytycia zaczynam być jednym z chudszych w tym dziale jak wszedłem na temat konkursowy i patrze na foty z wag to nie dowierzałem jak zobaczyłem kilka pomiarów na filmikach szczypiory a waga co innego pokazuje

Ja tam żadnego szczypiora nie widziałem

tibes
Ja mam tylko rece chudziutkie, w udzie prawie 70 siedzi, a w dupie 105 cm


Chyba miałeś na myśli palce u rąk?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
27-03-2017 DT

Na lekko bo ekipa po zawodach była wiec nici z maksów.

1) Rozgrzewka
2) Power snatch
3) Clean + jerk
4) fronty

Próbowałem z 70 kg power snatcha, problem siedzi w głowie bo na pewno nie mięśniach. 65kg x2 poszło jak w masło na praktycznie proste nogi.

Potem dla polepszenia humoru 115x2 fronty i nowy PB 120x1.





pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130862
Obejrzałem filmik, podobał mi się
Chyba za mało dynamiki w tym podrzucie ?
Taki wymęczony mi się wydał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
nie mogę nadziwić się ruchomości w łokciach / przedramionach, a oczywiście fronty czy inne przysiady do samej ziemi ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium