SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ale te 5-8kg to nie jest odrabianie strat, czyli tego co kiedyś miałeś i straciłeś
tylko budowa masy początku, a to idzie bardzo powoli

jakbyś kiedyś tą masę posiadał to pewnie już byś ją odbudował (pamięć mięśniowa itp)

niestety nic innego nam nie pozostaje jak cierpliwie ćwiczyć - jeść - odpoczywać i tak w kółko, aż osiągniemy nasz cel
a potem trzeba tego pilnować żeby tego nie stracić

no niestety taki już nasz los

najmocniejsze efekty widać zawsze na początku, ale u nas na początku było zbyt dużo sadła żeby zobaczyć jak nam wtedy szła masa

nie ma co oglądać się na chłopaków od tri, oni też za chwilę mocno zwolnią z wynikami i o urwanie każdej minuty będzie coraz ciężej

weźmy takie moje bieganie, po +6 miesiącach jakichś tam biegów zrobiłem 10km w czasie +53minut, ale żeby zejść z tym czasem dużo niżej to naprawdę musiałbym się mocno namęczyć, wg mnie osiągalne dla mnie był by czas w okolicach 50min, ale na ~45 już nie ma szans

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Chyba źle mnie zrozumieliście - pisząc cykl miałem na myśli tylko HTZ.Sporo na ten temat ostatnio czytałem i coraz bardziej przekonuje się o konieczności stosowania HTZ u mężczyzn z niskim poziomem teścia.

Jeżeli miałoby to poprawić regeneracje,sen czy libido to ma to dla mnie sens - poprawiając te aspekty zwiększa się szanse na lepsze wyniki siłowe.

Nie demonizowałbym też sterydów - każdy przypadek jest inny i najwięcej zależy od podejścia do tematu z głową.Co innego być ON kilka razy w roku lub cały czas,a co innego przyjmować małe praktycznie lecznicze dawki robiąc przy tym regularne badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
HTZ u kobiet sprawdza się znakomicie (libido wysokie).
Co do mężczyzn - nie sprawdzałem i nie znam osób stosujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
DT 26-10-2015r.

Miska wczoraj trochę przegięta - zrobiłem ładowanie pierogami z mięsem domowej roboty wyszło ok na oko 3,2 kcal i oprócz poprawionego samopoczucie niestety wzdęcia mnie dopadły

trening, jak to trening raz lepiej raz gorzej

Progres dipsy zrobiłem 3 serie ostatnie z wiszącym na pasku 20 kg. nadal jest dużo zapasu

Barki - skończyłem na wyciskaniu hantli 25 kg a nie 22,5 jak ostatnio. zapas nadal jest. jedyny problem to podrzut tak wysoko szczególnie że nadal czuję lewy nadgarstek.

Podciąganie - zacząłem się bawić podciąganiem, 3 serie zrobiłem na poważnie a 4 sobie pofolgowałem z CF, zrobiłem 20 rep więc sprawność wróciła

Wiosło - trza dowalić do pieca bo delikatny zapas był.

Bic/tric - szkoda gadać. bez splita na te partie jedno ćwiczenie to za mało aby je spompować.

Cardio - było, minęło.








Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Wydaje mi się, że wykonując ćwiczenie z dużym zapasem sił nie należy oczekiwać zwiększenia masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Panie Janku ja do 30 listopada jestem na redukcji przed masa - skąd u was pomysł że masuje? za wcześnie jeszcze. Darek i Marcin są na masie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Redukujesz tłuszcz a nie mięśnie!
Mięśnie mają Ci rosnąć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
20 powt w podciąganiu to już piękny wynik

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kuba_n
20 powt w podciąganiu to już piękny wynik


ale to Cf to bardziej bujanie niż podciąganie, na paskach kiedyś pojechałem rekord na świeżo w pierwszej serii 35. śmiech jest ale jak ktoś stoi z boku i kończy swoją serię a ty się nadal podciągasz nieważne jak to wzroku nie oderwie tak zabawa też jest od czasu do czasu potrzebna.

Coś jak ten kolo tylko jestem dłuższy o 20 cm i u mnie to nie wygląda tak "krótko".



Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Do przemyślenia na temat tego typu "podciągań"

https://www.t-nation.com/training/3-shoulder-killers-to-avoid?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=article3889


Zmieniony przez - Rage w dniu 2015-10-27 18:05:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium