SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 397891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Tu już nie chodzi o wyrośnięte bary ale zauwazyłem ze nawet chudziaki które mają wcinkę barkowa wyglądają fajnie.Ja genu do barków nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Gwid - spójrz na zdjęcia z ustawki a zobaczysz.
(Z drugiej strony barki nigdy nie są za duże)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Gwid - spójrz na zdjęcia z ustawki a zobaczysz.
(Z drugiej strony barki nigdy nie są za duże)


przejrzałem fotki i nie potrafię zlokalizować nikogo takiego. albo jest proporcja bary - łapy albo zawsze bary są mniejsze niż ramiona.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no takich na syntolu kolesi kiedyś widziałem

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
ojan
Gwid - spójrz na zdjęcia z ustawki a zobaczysz.
(Z drugiej strony barki nigdy nie są za duże)


przejrzałem fotki i nie potrafię zlokalizować nikogo takiego. albo jest proporcja bary - łapy albo zawsze bary są mniejsze niż ramiona.


Proporcje sa chyba nie najlepsze u Rutkowa - lapki jakby nie nadazaja za barami( przynajmniej na zdjeciu gdzie stoicie wszyscy tak to wyglada)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
28-01-2016r. DT

Pierwszy z treningów programu 5x5 Bila Stara, Pierwszy raz od niedzieli byłem na siłce bo żona dopiero wczoraj o 24 wróciła ze szkolenia na które w niedziele wyjechała. Dzisiaj akurat odrabiałem trening środowy a ten jest lekki z założenia co zobaczycie w rozpisce. Z niczym nie było problemu.

Poszło

Przysiady sztanga z tył, wyciskanie skos dodatni sztanga, podciaganie z cieżarem 5rep x 4 serie

Dodałem barki - będe je robił dwa razy tak jak obiecywałem bo dysproporcja aktonów uwidoczniona przez mastiego na fotkach uświadomiła mi że trzeba je dotyrać.

Z barków poszło wyciskanie w staniu nad głowę, face pule i wznosy w bramie.

Pozdro



Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Myślałem, że 5x5 to będzie 5 serii z ostatecznym ciężarem!
A Ty obijasz się bardziej niż wielokrotny dziadek (tzn.. ja).


Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-01-28 22:31:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Oj nie czytał pan tego co pisałem..... 5x5 biła stara to nie jest strikte 5x5, potem bedzie np 5x3, 5x8 itp. Każdy dzień jest trochę inny. Trening środowy ma za zadanie dać odpocząć miedzy poniedziałkowym a piątkowym zobaczy pan potem;/)

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Ano nie czytałem (a może raczej zapomniałem - nie będę Cię sprawdzać czy to pisałeś).
Myślałem, że będziesz robić tak jak ja (co prawda mam tylko 2 takie same ćwiczenia - WL i przysiad) na jednej sesji treningowej. Robię i płaczę - zacząłem właściwie od maksów i z każdym treningiem się poprawiałem. Najtrudniej jest gdy dojdzie się do prawdziwych maksów i teoretycznie należałoby zwiększyć ciężar a psychika się broni!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium