SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska
a i w bicku masz więcej niż KAbo .


ale mi pojechałeś, że chyba zamknę się w sobie i nie będę się udzielał na forum























chcielibyście, ale tego nie zrobię bo przecież wiadomo, że nie wielkość ale jakość się liczy
mały ale wariat hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
fanslaska
a i w bicku masz więcej niż KAbo .


ale mi pojechałeś, że chyba zamknę się w sobie i nie będę się udzielał na forum

chcielibyście, ale tego nie zrobię bo przecież wiadomo, że nie wielkość ale jakość się liczy
mały ale wariat hehehehe

No już miałem pisać, że Ci nie wierzę i wiem, że odpowiesz orką, tylko miałem problemy z edytowaniem. Aż zobaczyłem dalszą część na dole.

Edit: A poza tym, dlaczego pojechałem, stwierdziłem tylko, że nie jest z Gwidem tak źle jak to malujecie.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2015-11-16 19:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no niestety to tak wygląda jakby Gwid stał trochę w miejscu z budową sylwetki, o czym zresztą sam napisał, czyli jest świadomy tego

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
fanslaska
A i klate na Magora można pojechać, czyli przed każdym treningiem WL

Ja się na tym nie znam, ale widzę, że albo Gwidu tak stanąłeś albo masz problem z załamywaniem klatki. Stąd może się brać kilka ograniczeń. Łatwiej Ci chyba napiąć najszerszy przez "złożenie" klatki niż napiąć klatkę przez złączenie łopatek. Tak myślę.
Nie jest źle, ale pewnie wolałbyś żeby było lepiej. Wkładasz sporo serca, czasu i energii w treningi, ale czy trenujesz efektywnie? Nie szanujesz tempa, wykonujesz niepełne ruchy itp. Może trzeba by było się przyłożyć i jako główną cnotę postawić sobie dokładność, a nie ilość/ciężar.
No i druga sprawa. Może Ty po prostu potrzebujesz solidnego wp******u na treningu przez 2 - 3 miesiące? Bo silny jesteś i masz parcie na żeliwo, ale coś idzie nie tak. Ciekawe jakbyś zniósł... przepraszam, że to napiszę... ze dwa, trzy treningi crossfitowe? Może to byłaby droga? Bo jak widać bodźce kulturystyczne niekoniecznie chcą działać. I zaraz się okaże, że jesteś skazany na triathlon

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja tam mam swoją teorię, która jest trochę inna - Gwid ma za mocne łapy w stosunku do reszty i robią lwią część roboty, to było szczególnie widać przy filmikach z mc gdzie na koniec jeszcze podrywał ciężar jakby bicka chciał robić
więc jak dla mnie to lepiej by było właśnie dowalić ciężaru i robić pół ruchy na klatę, a później dropsety albo regresy żeby maksymalnie zaangażować ćwiczone mięśnie klatki, spompować ile się da, ale tak żeby ograniczyć udział barków i trica też max na ile to możliwe

a z jednym się zgadzam, tempa nie szanuje


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-11-16 22:26:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stoi nie stoi... Jak kto woli. Mnie podlalo jak podczas powodzi w 97r." . I to w 3tyg? Wystarczyło wegle wrzucić i takie tam . Wiec Panowie, ja patrze na taka stagnacje raczej jako na pozytyw. Chudo, nie chudo. Jest konstans. To dobrze. Niech kazdy rzuci kamieniem z komentujących... Albo fota w slipach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Nic nie będę rzucał, a gdzieś mi się zapodziały slipy z Mikołajem jak Śnieżynkę posuwa :P , także moich fot nie będzie Może ten, no synthol? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
syntol i jest rozwiązanie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ile na kuraku z brokułem mozna zaoszczędzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
RafalRRRR
Stoi nie stoi... Jak kto woli. Mnie podlalo jak podczas powodzi w 97r." . I to w 3tyg? Wystarczyło wegle wrzucić i takie tam . Wiec Panowie, ja patrze na taka stagnacje raczej jako na pozytyw. Chudo, nie chudo. Jest konstans. To dobrze. Niech kazdy rzuci kamieniem z komentujących... Albo fota w slipach


U mnie podobnie a mięcha brak ech.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium