SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Porandojin/DT/podsumowanie+foto 47,83,90, 118

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Ania mam na imię ,pozdrawiam

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-28 08:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
julinka39
Ania mam na imię ,pozdrawiam

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-28 08:52:19


Miło mi.
Ja Iza jestem.



Marta - jednak leżę od wczoraj w łóżku. Dzisiaj idę do lekarza, ale przez parę dni na pewno nie poćwiczę. Czy mam to potraktować jako regenerację i nie liczyć miski? Chodzi o to, że nie mam nawet apetytu i to, co zaplanowałam na dzisiaj, nie wejdzie. Jedynie chleb z masłem może uda mi się wepchnąć. Chyba, że mi mdłości przejdą. I jak potem wrócić do normalności - kontynuować dalej trening przez ten czas, co pozostał, czyli jakieś 4 treningi (3x8), czy zacząć go od początku (2x12). Z Anią się jeszcze nie spotkałam, więc nowego nie ma sensu chyba zaczynać.
Napisz proszę, czy widziałaś zdjęcia i co o nich myślisz (jam cała w strachu od pn).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
zdrowiej na pw odpiszę później jak będę pewna jak będzie wyglądać u mnie przyszły tydzień no i przede wszystkim jak Ty się będziesz czuła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
Iza :)
Zdrowiej słońce szybko

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Iza piękne imię i bardzo pasuje do Twojego awatarka. Bardzo ci zazdroszczę bo ja nie mogę jakoś pomysłu na siebie znaleść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nie ma to, jak oglądać swoje śniadanie 2x.
Nie będę dokładniej pisać, co się dzieje (chyba wiadomo - wirus).
Misek nie wklejam, bo nie mam co.
No i miało trwać 3 dni - ja mam już 4 dzień objawy, a od 2 dni jadę na chlebie żytnim. Po wodzie też mi niedobrze, więc wyszło wczoraj jakiś 1l. Dzisiaj 300 ml.
W razie czego - test zrobiony i negatyw.

Staram się ugotować obiad dla rodziny, ale zapachy też mnie mdlą.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-03-29 14:03:28

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-03-29 14:05:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Bardzo Ci współczuję ,zdrowiej szybko i ciepłych zdrowych i spokojnych Świąt życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Powoli wracam do normalnego życia.
Ostatnie dni składały się głównie z węglowodanów w postaci chleba na zakwasie i banana (wszystko inne się nie przyjmowało), a kcl dużo poniżej zapotrzebowania. Wczoraj, jako wpadkę zaliczyłam 2 tosty żytnie z konfiturą domową (nie zrobiłam zakupów i nic nie było w lodówce, a mąż zrobił mi śniadanie do łóżka i dopiero z listą do sklepu). Reszta czysta.
Dzisiaj miska nie liczona tj: śniadanie - kanapki z chleba żytniego z jajkiem, serkiem, pomidorem i masełkiem, obiad - strogonow (smażone mięcho na maśle, jedynie ogóras konserwowy), kolacja - bigos (też na maśle). Trochę za szybko rzuciłam się na takie jedzenie, bo teraz odzywa się żołądek i lekkie mdłości, ale przynajmniej apetyt wrócił.
Jeszcze nie wiem, czy jutro będę liczyć miskę. Chciałabym już wrócić do ćwiczeń, ale jestem za słaba jeszcze. Mam nadzieję, że w pn już się uda.

Ogólnie - święta w łóżku to nie święta.

A odwiedzającym dziękuję za życzenia zdrowia, pozdrawiam i życzę wesołej i zdrowej reszty Świąt oraz mokrego Dyngusa (w domowym ciepełku a nie w zaspie).

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-03-31 22:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
porandojin dopsze że choróbsko puszcza

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Dzisiaj nadrobiłam białko za te wszystkie dni. Najadłam się rybą jak nie powiem co. To chyba najlepszy dowód, że zdrowie wróciło.

Na razie wliczam do michy, wieczorem postaram się wkleić.
Jeszcze dzisiaj nie ćwiczę, dodatkowo będę musiała przez pewien czas korzystać z jakiejś publicznej siłowni.


Edit:
Nie wklejam michy, bo wpadła lampka alkoholu.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-01 20:12:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta kobieta 25 l redukcja

Następny temat

początkująca redukcja

WHEY premium