SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Porandojin/DT/podsumowanie+foto 47,83,90, 118

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dokładnie ten sam problem miałam przez karczek z grila i tak samo go rozwiązałam.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No i mnie jakaś du****a straszna. Wirus zablokował mi pliki z danymi, więc pewnie zdjęcia są już nie do odzyskania, wszystkie tabelki muszę robić od początku, ale teraz nie zapisuje danych. Działa w sumie tylko internet, a na wszystko inne dostaję info, że nie mam miejsca na dysku. Nie wiem, kiedy wkleję ostatnie dane i ćwiczenia. Może pożyczę laptopa od kogoś i wtedy. Proszę o cierpliwość i trzymajcie kciuki, żeby chociaż ten internet dalej funkcjonował, bo bez wpisywania michy rozwali mi się wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No i mnie jakaś du****a straszna. Wirus zablokował mi pliki z danymi, więc pewnie zdjęcia są już nie do odzyskania, wszystkie tabelki muszę robić od początku, ale teraz nie zapisuje danych. Działa w sumie tylko internet, a na wszystko inne dostaję info, że nie mam miejsca na dysku. Nie wiem, kiedy wkleję ostatnie dane i ćwiczenia. Może pożyczę laptopa od kogoś i wtedy. Proszę o cierpliwość i trzymajcie kciuki, żeby chociaż ten internet dalej funkcjonował, bo bez wpisywania michy rozwali mi się wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nie dość, że dubel, to jeszcze trzeci raz.



No to RADA DLA WAS



NIE ZAPOMNIJCIE O PROGRAMIE ANTYWIRUSOWYM

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-05-13 12:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Silna baba jesteś pokonasz wirusa.

Ja mam antywirusa i dzieci nienawidzą słowa KASPERSKI bo jest kontrola rodzicielska włączona

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-13 12:40:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9573
Wszystko jest do odzyskania o ile będzie miał Ci kto to zrobić. Popytaj , bo szkoda, zeby stracić wszystko. Dobrze sobie radzi z takimi rzeczami program NOD32 ale nie wiem na jakim etapie jestes zawirusowania, bo moze Ci juz nie pozwolic doinstalowac czegokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech... Następnym razem rób wszystko w Sandbox-ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Żebym jaj jeszcze wiedziała co to jest. Ale się dowiem. Teraz zostało mi zainstalować sys, od początku. Parę dni temu wgrałam nowy anty, wykrył jakieś trojany, zamknął w kwarantannie, ale coś dalej zjadało miejsce na C. Teraz nie mam ustawień pulpitu, a tam miałam zapisane dane. Miejsce wolne na C to raz 0, a raz 10Mb. Mam obciążenia z ćwiczeń kartce, tabelkę zrobię bez problemu, pomiary skopiuję z wcześniejszych wpisów i dzisiaj mam już nowe. Zdjęć mi szkoda, bo nie będę mieć porównania z ostatnimi. Jakieś wcześniejsze chyba na mailu są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tam zdjęć szkoda. U Martuccy nie giną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta kobieta 25 l redukcja

Następny temat

początkująca redukcja

WHEY premium