SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Porandojin/DT/podsumowanie+foto 47,83,90, 118

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
porandojin
[
Dzisiaj ostatni trening przed podsumowaniem, więc jutro będę robić zdjęcia. Stresuję się.
Mam wrażenie, że przez ostatnio zwiększoną ilość nabiału pogorszyła mi się skóra.


niekoniecznie musi to być wina nabiału, może jedzenie ze stołówki, jabłecznik nigdy nie wiadomo z czego są zrobione dania.

a tak w ogóle to czekam na zdjęcia

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2014-03-22 15:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Czy będzie dzis to podsumowanie
Bo wstałam o 6 rano i co chwilka zerkam czy jużżżżżż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66967
Zdjęcia zrobione (zapomniałam się i zjadłam śniadanie). Wrzucę wszystko wieczorem, albo po południu, bo to wyższa technika dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66967
No dobra to "chwila prawdy".


PODSUMOWANIE

Pisałam podsumowanie chyba z 2h i sobie skasowałam.

Będzie krótko, bo nigdy nie umiałam pisać długich wypracowań.

Zacznę od tego, że bardzo się cieszę z "z odkrycia" działu Ladies. Zmieniło się dzięki temu moje życie - staram się jeść zdrowo, przez co czuję się świetnie, nauczyłam się też bardziej akceptować siebie, bo wiem, że mój wygląd zależy w ogromnej mierze od tego co robię sama. Wiem, że nie ma "drogi na skróty", że liczy się ciężka praca. Jestem bardziej pewna siebie.

Trening - nie umiem już sobie wyobrazić życia bez siłowni. Zdarza się, że nie mam siły i ochoty ćwiczyć, jestem zmęczona i ledwo się zmuszam do rozgrzewki. Jednak w trakcie treningu dostaję "skrzydeł" - nie wiadomo skąd nagle pojawia się siła i chęci. No i oczywiście ta satysfakcja po zakończeniu treningu (najdziwniejsze, że jest wprost proporcjonalna do zmęczenia). Im bardziej katujący trening, tym większy "banan" na mojej twarzy.

Dieta - to moja "pięta Achillesa". Często zdarzały mi się "małe grzeszki", które sprawiały, że trudniej było się opanować przy "większych grzeszkach", a wystarczyło nie ulegać pokusie. Przekonałam się też, że niskie tłuszcze nie są takie straszne, jak się wydaje. Bardzo dobrze czułam się na ostatnim rozkładzie btw - 130/30/200. Jedynie ciężej planowało się michę. No i oczywiście czasem marzy mi się gorący chlebek z grubą warstwą masła.

Wygląd - nie wiem, jak to wyjdzie na zdjęciach, bo mam wrażenie, że lekko spuchnęłam do dzisiejszej sesji (normalnie jakoś bardziej widać te przecięcia na ramionach), ale na pewno poprawiły mi się proporcje i jakość ciała. Może inni osiągnęliby w tym samym czasie dużo więcej, ale ja jestem bardzo zadowolona i dumna, szczególnie z góry. No i nie widać dzisiaj tych fajnych żyłek, a szkoda.

Poniżej ostatnie pomiary i małe porównanie.








Zdjęcia:


















Chciałam podziękować wszystkim za doping i rady. Dziewczyny - dziękuje za Wasze dobre słowo i obecność w moim dzienniku.
Szczególne podziękowania należą się oczywiście Marcie za czas, opiekę, profesjonalne rady, dietę i treningi.
Kocham Twoje treningi
Dziękuję także Ann za poświęcony czas, cenne rady i uwagi, za bezinteresowną pomoc i wspólne treningi.

Bonusik



Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-03-23 16:51:03

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-03-23 16:53:19

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-03-23 16:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Ładna, estetyczna, sportowa sylwetka. Mnie się podoba bardzo, barki - piękne, brzuch - zarąbisty, nogi fajne, plecy fajne, no wszystko fajne! Gratuluję ukończenia cyklu i życzę dalszych sukcesów. Masz charakter, a to jest ważne.

i strój chyba za duży...

Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2014-03-23 17:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
jak dla mnie zdjęcia w ogóle nie oddają Twojej formy. W rzeczywistości jesteś mocniej pocięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Mi sie bardzo podoba :) w skali 10/10 daję Ci "10" :)

Zmieniony przez - cytrynowa456 w dniu 2014-03-23 17:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Co tam 10..11!!! Plecki super, proporcje in plus. Gratulejszyn!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
poran jaki Ty masz śliczny płaski brzuch . W ogóle och i ach. Co tu dużo pisać - ślicznie jest .

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta kobieta 25 l redukcja

Następny temat

początkująca redukcja

forma lato