SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Porandojin/DT/podsumowanie+foto 47,83,90, 118

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
A moja mała powiedziała , że wyglądasz jak księżniczka Trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
nie mogło być inaczej niż pięknie jestem pełna szacunku dla Twojej ciężkiej pracy, treningów po nockach i dyscypliny, pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze sukcesy bo jestem przekonana, że będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
PODSUMOWANIE

Przyznaję, że ociągałam się z napisaniem podsumowania. Trochę może ze względu na to, iż pisanie nie jest moją dobrą stroną i zawsze wydawało mi się, że nie można do końca wyrazić w ten sposób swoich uczuć Ale główny powód jest taki, że zwyczajnie pokonała mnie technika i nie umiem otworzyć zdjęć od Arph.

Od dawna chciałam zobaczyć, jak to jest stanąć po tej drugiej stronie sceny i w końcu się udało. Nie będę ukrywać - było ciężko, ciężej niż zakładałam na początku, chociaż Marta ostrzegała. Wiedziałam, że mój tryb pracy i życia nie sprzyja dobrej regeneracji i niestety popełniałam często błąd polegający na jej zaniedbaniu. Ale myślę, że ten okres przygotowań wiele mnie nauczył -szczególnie pokory. Zdarzyło się coś, co o mało nie udaremniło mi wyjazdu na zawody i tutaj wszyscy związani z przygotowaniami nie zawiedli mnie okazując wsparcie i zrozumienie - Dziękuję.

MARTA - nie wiem ile razy Ci dziękowałam, ale wiem, że i tak będzie to za mało, bo przyczyniłaś się do spełnienia moich marzeń o starcie i to w każdy możliwy sposób. Mam również nadzieję, że będziesz dalej mnie doglądała.

Specjalne podziękowania dla ANN na którą zawsze mogę liczyć i która mnie wspierała zarówno duchowo, jak i fizycznie. Gdyby nie jechała na te zawody to pewnie w połączeniu z ww wspomnianą niesprzyjającą sytuacją zrezygnowałabym.

Dziewczyny: Vicky, Esther, Lilith, Arphiel, Eisteit, dzięki Wam ten "pierwszy raz" na pewno był łatwiejszy. Dziękuję za wsparcie i profesjonalne rady (zeszczególnym uwzględnieniem zamęczanej przeze mnie Evie).

Ruda - tobie także dziękuję za poświęcony czas i podzielenie się swoją wiedzą.
Obli i Bull - także dziękuję za wspieranie nas w okresie przygotowań.

Oczywiście mogę wymieniać teraz wszystkich kibicujących, ale myślę że zwyczajnie napiszę Dziękuję Wam za ciepłe słowa. I ja wiem o kogo chodzi i te osoby też.

Zdjęcia poniżej zrobione jakiś tydzień przed odwadnianiem:





Pozwolę sobie skopiować znowu swoje zdjęcie z zawodów:





I pamiątka



Dla wszystkich ciekawych - nie wyglądam oczywiście już jak w dniu zawodów. Woda wróciła - to normalne i wiedziałam o tym. Ale kurde, podoba mi się całe to przygotowanie, rezultat jaki można osiągnąć, więc nie żałuję i chciałabym kiedyś znowu.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-09-30 22:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Iza, najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona, że Tobie się podobało rób dalej to co lubisz, ja trzymam kciuki i Ci kibicuję

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
No i super, ze mimo wszystko wrażenia zostały pozytywne :) Świetna pamiątka na całe życie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Tak jak już pisałam wcześniej - pięknie i kobieco. Tak trzymaj i rób dalej swoje, bo super Ci to wychodzi.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Iza, bardzo fajna robota
Jesteś tytanem pracy, pogodziłaś wyczerpujące przygotowania do zawodów ze swoją pracą (ja Cię podziwiam za te nocki i treningi po nich), do samego końca zapierniczałaś długie aero no i jako jedyna w tym dziale zaliczyłaś podwójny debiut - dwa starty w ciągu tygodnia. To nie lada wyczyn, ja jestem z Ciebie dumna a myślę, że nie tylko ja
I dziękuję, że sama zawsze mogę liczyć na dobre słowo od Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Iza, super było Cię spotkać. Podglądałam i zastanawiałam się, jak wygląda kobieta o takiej sile woli i samozaparciu. Ciesze się, że mogłam Cię poznać, myślę, że jesteś wzorem dla niejednej z nas Boskie ciało, ogromna ambicja i przede wszystkim wielki sukces. Jesteś zjawiskowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Eiszeit - przekręciłam Twoje imię i nie zdążyłam edytować, mam nadzieję, że się nie gniewasz i dziękuję Wam wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta kobieta 25 l redukcja

Następny temat

początkująca redukcja

WHEY premium