SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Porandojin/DT/podsumowanie+foto 47,83,90, 118

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Ćwiczenia jutro wypadają, bo dzisiaj w pracy. Ale ćwiczę, tylko nie mogę zrobić tabelki, bo mój komp dalej odmawia posłuszeństwa. Mogę tylko robić zrzut michy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
Również zaglądam :) Ja gaduła jestem ale pisać to tak jakoś nie lubię,więc ogólnie rzadko spamuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
i ja też!

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja tu czytam, czytam, podglądam, ale spamować tak bez sensu, to się wstydzę:)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Dzisiaj dzien rotacyjny, czyli 160 ww

Wlasnie wszmalam chleb z maslem i schabem na kolacje.








Wiedzialam, ze ktos tu zaglada od czasu do czasu, ale nie sadilam, ze tyle osob regularnie.
Dzieki dziewczyny jeszze raz. Ciesze sie niezmiernie.


Dzisiaj dzien wolny od wysilku. Zrobilam jedynie 100 przysiadow przy scianie.

Plyny: woda 2l, 2 kawy (mleko wliczone i tutaj musze porzucic ten nalog), 1 herbata.
Suple: brak.
Od jutra kombucha i kefirek (dobrze, ze nie trzeba go wliczac, bo nie moglabym sobie pozwolic na ten luksus).

Mam jeszcze pytanka odnosnie jedzenia:
1. Czy pieczywo chrupkie zytnie Wasa jest ok?
2. W ktoryms dzienniku, jakas dziewczyna napisala, ze przed treningiem nie owlno warzyw. Czy to prawda i dlaczego.

Za odp bylabym wdzieczna.


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-05-27 20:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
A widzisz poprawę odkąd pijesz regularnie, coś szczególnie się zmieniło? bo miałam ostatnio pytać i zapomniałam

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Jak ja Ci tego chleba z masłem zazdroszczę . Ale ja torille zjadłam z fura warzyw i swojskim sosikiem czosnkowym mniam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Gesti
A widzisz poprawę odkąd pijesz regularnie, coś szczególnie się zmieniło? bo miałam ostatnio pytać i zapomniałam


A masz na mysli kombuche, czy kefirek? Chociaz na razie nic szczegolnego nie zauwazylam. Moze mniej problemow po antybiotykach w sprawach intymnych.


Ania - a Ty robilas te tortille sama? Bo jeszcze nie bylam w Twoim dzienniku dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Mam na myśli WODĘ;d

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2013-05-27 20:58:15

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Niestety nie robiona tylko kupna.Moje dziecko kiedys robiło razową ale było delikatnie mówiąc nie zjadliwe . Puki co mam lajcik jestem na odpoczynku i do dziennika nie robię wpisów dopiero za kilka dni.Mam basen i siłkę na areo i minie jak nie wiem co a w następną niedzielę komunia a za tydzień 2 dniowe wesele.Będzie jazda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta kobieta 25 l redukcja

Następny temat

początkująca redukcja

WHEY premium