SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Przepraszam zacznę jeszcze raz.Proszę o pomoc odnośnie nadmiaru wody.Przez pół roku byłam na diecie pewnego Pana z Lublina i tam nie jadłam soli przez ok pół roku.Gdy w listopadzie wyszłam z diety i wprowadziłam słone potrawy jest problem chłonę każdą ilość wody.Piję pokrzywę wodę niegazowana i nic.Nie dosalam potraw i nic nie mogę z tym zrobić.Jestem na waszej misce już od grudnia ,ćwiczę siłowo ale nie bardzo jest się czym chwalić.Postaram się wstawić miskę i wymiary oraz trening.A teraz proszę o jakies porady jak wy walczycie z wodą może jest coś czego w dziennikach nie doczytalam

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-17 12:37:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
I tak jak mówiłam mój lekarz rodzinny stwierdził że jestem zdrowa,badania były wymyślonej nie wiadomo w jakim celu.Do diabetologa stwierdził ze nie ma po co iść i dal następne proszki na uspokojenie.

Załamywać się nie będę jem mniej we a więcej zdrowych tłuszczy.

I musze zmalesc sposob na siebie .Może to i racja ze to stres jest wszystkiemu winien.


A i zapomniałam menu mówią ze wyniki insuliny są za wysokie a inni ze ok.Nie wiem komu wierzyć

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2014-08-21 13:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokładnie pokaz wymiary i te historyczne tez i ta diete w zarysie i terazniejsza diete tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dzięki że zajrzałaś ,Jak to powiedzieć co do kompa to jestem strasznie zacofana i normalnie walczę z dziennikami,a co najgorsze to panikuje ze mi się wkleja nie to co bym chciała ,muszę chyba mieć chwilkę ,ale obiecuję że dziś coś wstawię tylko nie wiem coo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Wiek :39
Waga :?
Wzrost :157
Obwód w biuście(1) :96
Obwód pod biustem :88
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):86
Obwód na wysokości pępka :90
Obwód bioder (3):99
Obwód uda w najszerszym miejscu:miara w stałym miejscu 53
Obwód łydki :W którym miejscu najszybciej tyjesz :cyc i brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz :cyc i noga
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)siłka 3 razy po 2 godz w tyg oraz 2 razy w tyg aqa fitnes
Co lubisz jeść na śniadanie:płatki owsiane na mleku ( nie wiem co się stało ale przez 39 lat nie jadłam wcale mleka a teraz tylko o nim myslę)
Co lubisz jeść na obiad :warzywa i groch
Co jako przekąskę :słodkie cos najlepiej swoja szarlotkę
Co jako deser :owoc
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia:bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz:tak
czy bierzesz tabletki hormonalne:nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:nie
czy rodziłaś:3 razy 2 razy natura i 1 raz cc
Preferowane formy aktywności fizycznej siłka:)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :biało i teraz aminokwasy
Stosowane wcześniej diety :1000 kal ok 10 lat tamu a rok temu dieta tak zwana dieta karczkowa
Jeszcze pomiary z listopada

przy wadze63 kg
udo 50
biodro98
talia88
pod biustem85
biust 96
Za wielkiej róznicy nie ma w wymiarach ale czuje się taka masywna
Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-17 13:39:16

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-17 13:41:57

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-17 13:45:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Iza ta dieta tego pana polega na jedzeniu przez 3 tygodnie tylko karczku smażonego na smalcu, potem po 3 tygodniach idzie głodówka w stylu 800-1100 kcal. Przynajmniej tak było jakieś 5 lat temu jak ja do nich chodziłam. Babki chudną tam po kilkadziesiąt kilo nawet, ale znakomita większość potem tyje znowu, nic dziwnego zresztą
To dieta Konrada Gacy jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Zgadza się to jest ta dieta ,w ciągu 15 ty schudłam 18 kg.Ale zakwasiłam sobie strasznie organizm i zaczełam jeść kiszonki i tak mi się woda zatrzymuje że szok,nie mogę nic z tym zrobić.Na dodatek odrzuciło mnie od mięsa i od grudnia grochem się raczę ale od tego mam strasznie duży brzuch.Dodam że wyprowadzałam się z diety ok pół roku.Wieczorem powalczę z miska i treningiem jestem tłuk pancerny i nie mogę ni jak tego wkleić czytelnie,nawet moj małż wyrywa sobie resztki włosów z głowy jak to zrobić.
Jeszcze rozkład miski 1600 kal 120 b 70 t 150 ww nie wiem czy ok,jutro wstawię zdjęcia.

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-17 14:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Tutaj masz jak wstawić miskę https://www.sfd.pl/-t892526.html
Nie wiem jakie wklejanie nie wychodzi Zazwyczaj tabelki w excelu trzeba przerzucić do painta i wkleić jako zdjęcie
W razie co pytaj ktoś na pewno pomoże

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nic, teraz od nowa wszystko... ech... nie jest zle z ta wodą IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla ciekawych - wygrzebane w necie:

PIERWSZY tydzień
*PIERWSZY POSIŁEK godz.7.00 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor
*DRUGI POSIŁEK godz. 11.oo 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor
*TRZECI POSIŁEK godz.15.00 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor
*CZWARTY POSIŁEK godz.19,00 75g karczku smażonego na smalcu i średni pomidor
do tego witaminki: VITAMIN KING(można go kupić przez internet lub w klubach fitness) 2xdziennie rano i wieczorem oraz COLON C-naturalny błonnik2xdziennie (dostępny w aptece)
Ważne jest też to że co pół godziny musimy wypić 200ml płynów(niepełna szklanka), mogą to być woda, cola light, herbaty zielona, czerwona, czarna, kawa. z tym że bilans wody musi być na plus 2l
Bardzo ważne jest to żeby wypić szklankę wody przed snem
Istotne jest też to ze w tej diecie konieczna jest całkowita rezygnacja z soli, cukru i cytryny...tak więc karczek możemy przyprawiać tylko ziołami...napoje dosładzać słodzikami..
W drugim dniu diety należy rozpocząć trening...50 min na rowerku.

Drugi tydzień dietki:
*PIERWSZY POSIŁEK: jajecznica z 2 jaj na smalcu
*DRUGI POSIŁEK:75g łopatki na smalcu i marchewka (12cm)
*TRZECI POSIŁEK:75g łopatki na smalcu papryka świeża cebulka
*CZWARTY POSIŁEK: 75g łopatki na smalcu (papryka, pomidor, ogórek lub rzodkiewka do wyboru}
Zasady takie same jak tydzień wcześniej....zero soli ,zero cukru, zero cytryny...do tego napoje co 45minut(woda mineralna, cola light, herbata czerwona, zielona, czarna, kawa)
do suplementacji dochodzą:
MOLKA- koktajl o różnych smakach do wyboru (po treningu)
MINERAL SPORT-witaminy rozpuszczane w wodzie
i oczywiście COLON C i WITAMIN KING jak tydzień wcześniej
Trening to 3 razy w tygodniu rowerek poziomy seria po 60 minut.

Tydzień 3
Posiłek 1: 75g piersi z kurczaka na smalcu ogórek
Posiłek 2: 75g piersi z kurczaka na smalcu ogórek
Posiłek 3: 75g piersi z kurczaka na smalcu pomidor
Posiłek 4: 75g piersi z kurczaka na smalcu
Picie wody takie samo jak w zeszłych tygodniach...do suplementacji dochodzi tylko MEAL DRINK na wodzie (białko) i SLIM FORMUŁA po dwie tabletki na pół godziny przed śniadaniem i głównym daniem.. witaminki do wody są nadal podawane po treningu...no i oczywiście VITAMIN KING oraz COLON C 2 razy dziennie rano i wieczorem
W treningu też zmiany...zaczyna zaczyna się od 4 serii po 15 brzuszków..potem 10 min na orbitreku a potem 60 minut na rowerku

4 tydzień :
*pierwszy posiłek: kefir+4 suszone śliwki+płatki owsiane na wodzie
*drugi posiłek: jabłko...ale od razu mowie że można inny owoc ,byle to nie był banan albo winogron
*warzywa na parze lub surowe(dowolność dozwolona)polane łyżka oliwy z oliwek+ pierś z kurczaka na parze,gotowana lub grillowana bez tłuszczu
*serek chudy(nie zawierający soli)+ jogurt naturalny
Picie wody jak wcześniej
zero soli,zero cukru...i tu niespodzianka można plasterek cytryny do herbaty...i odrobinę mleka do kawy
trening taki sam jak tydzień wcześniej tyle ze czas na bieżni lub orbitreku wydłuża się o 5 minut
suplementacja taka jak tydzień temu , z tym wyjątkiem że MEAL DRINK nie jest sporządzany na wodzie tylko na mleku.


Moją uwagę przykuwa tydzień 3:
- 300g kurzego cyca = ca. 300kcal
- "Meal Drink" = 113kcal

Łącznie: 413kcal

Ile sobie pan za konsultacje liczy?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-03-17 17:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Marta - pan sobie liczy za konsultacje bardzo bardzo dużo. Nie wiem dokładnie jak jest teraz, ale nowa osoba wchodząca do klubu to za pierwszy miesiąc pewnie z 4-5 stówek lekką ręką wyłoży (karnet, wpisowe, witaminy, "konsultacje").
I te godziny aero - masakra.

W zeszłym roku chodziłam do tego klubu, bo był najbliżej i mają dobrze wyposażoną siłownię, co się naoglądałam tych babek na rowerkach/steperach/vibro itd. to moje.

Zmieniony przez - aineko w dniu 2013-03-17 18:52:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
konsultacja z dietetykiem i kilka ichniejszych supli - 4 stówki pękają. rozkład posiłków na inny tydzień to np. owies i jajca z rana, potem indyk i warzywa wydzielone na gramy, kefir, twaróg. dużo osób z otoczenia korzystało z usług tego pana. jedni, krócej, drudzy dłużej - zależy ile mieli zacięcia, żeby co dwa tygodnie płacić tyle kasy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium