SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Mnie się właśnie kończy olej kokosowy. Ja go wciągam tak 10 g. Daję go właśnie do ryżu i cynamonu, albo smażę rybę (super). Jako dodatek czasem używam do masła migdałowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dzisiejszy cukier na czczo to 120

Ale to z mojej winy wieczorem miałam gości i wpadło ciastko do kawy ,rety zresztą od maja to same komunie i wesela

Ale liczę że długo się już takie coś nie zdarzy.
Dzisiejsza miska nie liczona ale czysta a wieczorem aqa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
cukier na czczo 111 dzis miskę wczorajsza wklejam a nad dzisiejszą juz pracuję.
Wieczorem trening








Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-23 08:25:51

I zapomniałam zapas kaloryczny zostawiłam na skosztowanie oleju kokosowego ,mam nadzieję że dzis przyjdzie :)

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-23 08:27:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
jestem po treningu i chyba we wszystkim był progres ale nie wiem kiedy będzie następny
rozgrzewka 10 min orbi
pompki męskie 17 potem 12 i ostatnia seria pod koniec ćwiczeń 8 razy
na koniec inerwały na bieżnie miały byc 15 min a było 7 bo ledwo zipałam po całym dniu ciężkiej pracy interwał 1 min 6 km/godz i 1 min 9 km/ min wysiadłam w 7 min ,nędza z rozpaczą .dodam jeszcze że nie wpisałam 2 ćwiczen bo w dzienniku kurde nie wiem jak je wpisać
Francuskie wyciskanie na stojąco 15 razy obciążenie 7,8 10 kg
wzniosy sztangielek bokiem 3 serie po 15 razy po 3 kg na rękę .
Na koniec alachy,brzuchy na skośnej ławce i skośne brzucha na twisterze chyba tak to się pisze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
dziś miski nie liczyłam ,tylko zapisałam co zjadłam i strasznie z tłuszczem przesadziłam.Byłam strasznie głodna od 6 na nogach o 8 praca fizyczna do 17 a o 19 aqa normalnie wracając z basenu nie myślałam o niczym innym jak coś zjeść . Jutro tez mam taki dzień rozwalony i po 18 siłka nie wiem jak z jedzeniem bo jak zjem zupę z wkładką o 16 to wracam z siłki koło 21 i naprawdę jestem głodna i zmęczona.Robiłam do tej pory tak że po powrocie z siłki jakieś pół godz piłam białko i za jakiś czas jadłam normalny posiłek .I jak może tak zostac ?? to bym to zostawiła.Na olej kokosowy czekam jeszcze nie dojechał

zapomniałam cukier na czczo 106




i micha juz zaplanowana na jutro





Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-24 21:05:34

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-24 21:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Szefowe a mam pytanie ,wypada mi trening w czwartek i sobotę ale w sobotę nie mogę wiec trening muszę zrobić, w czwartek i piątek.Moje pytanie czy mogę połączyć dwa treningi i zrobić je w piątek.Obawiam się ze dzień po dniu nie dam rady jutro wypada mi robić nogi a w sobotę klatka ,ręce i plecy.
Nie wiem czy to jasno przedstawiłam ,i pisze z teł wiec nie wiem jak to wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
cukier na czczo 111 dziś.
Olej kokosowy przyszedł,jestem po degustacji i smakuje jak smalec o delikatnym smaku kokosa,lub jak to któraś dziewczyna pisała jak świeczka kokosowa.Intryguje mnie ten wynalazek

Sprawa z treningiem wyszła dziś sama nie pojechałam.Dostałam okresu i to był znak.Dziś zbieram siły na jutrzejszy atak na siłkę albo na ogólną porażkę ,to sie jeszcze zobaczy.Ale jedzie ze mną mój chop i w razie co to się jemu zbierze .
Micha będzie jutro bo najpierw zawitam w sklepie i coś muszę kupić bo przez moja robotę to wyczyścili mi lodówkę do zera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziś miałam trening ,ale muszę powiedzieć że był bardzo ciężki.Po pierwsze @ daje mi popalić jak nic a po drugie cały dzień byłam przy fizycznej pracy na świeżym powietrzu zresztą jak od 2 tyg i tak się dziś opaliłam że chyba na stojąco będę spać.zrobiłam 2 treningi trening na nogi bez progresu ale uczciwe,za to klatka i ręce , plecy no to już tylko gorzej na nic nie miałam siły i obciążenie zostały takie same ale ilość powtórzeń była mniejsza.

cukier na czczo 118 ,nie wiem co się stało czy to małpa czy co miała wpływ na taki cukier ? nie wiem ,nic słodkiego nawet nie widziałam.
Miska czysta ale nie liczona i pewnie nie dojedzona jeśli chodzi o białko bo ww ok i olej kokosowy sobie troszkę smakuje więc tu ok

robię herbatkę i idę spać.Miska jutro tez czysta ale pewnie nie będę miała czasu liczyć w niedziele waga i pomiary zobaczymy ?

A i treningu nie wklepuje bo nie dam rady sorki

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-26 21:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium