SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Pomiary
01.09 -02.10 - 08.10
Wiek :39 - -
Waga :70,5- 71,8 -70,3-
Wzrost :157- -
Obwód w biuście(1) :99-102-98-
Obwód pod biustem :88-88-87-
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):88-88-85-
Obwód na wysokości pępka :90-93-93-
Obwód bioder (3):102-102-101-
Obwód uda w najszerszym miejscu:54-53,5-54-
Obwód łydki : 35 -35-35-
po tygodniu diety spadeczki są

Miska czysta do tej poty dziś po treningu wypiłam białko bo normalnie nie mam siły i areo to tylko troszkę bo ledwo żyję.


Rozgrzewka pompki 11,9,9 razy
Przysiady ze sztangą
15 razy na sucho
12razy 15kg
10 razy 15kg
10 razy 15kg
MC
15 RAZY 35KG
12 razy35kg
10razy 35
10razy 35kg
wyciskanie sztangi na ławce poziomej
15 razy 15kg
12razy 20kg
10razy 25kg
10razy 25kg
wyciskanie sztangielek siedząc
15 razy 2 kg na rękę
12razy 7 kg na rękę
10 razy 7 kg na rękę
uginanie ramion ze sztangą podchwytem stojąc
13razy20kg
10razy 20kg
10razy 20kg
wyciskanie francuskie sztangi nachwytem leżąc
15 razy 2kg na rękę
2razy 4 kg na rękę
10razy 4kg na rękę
i na tym dzisiejszy trening si e zakończył nie było areo bo miałam robotę dziś dośc ciężką i ledwo rękami i nogami ciągnę.

Uwagi do treningu ,ten zestaw ćwiczeń robie 1 raz
no nie bardzo mam warunki do robienia wyciskania francuskiego ze sztangą ,
Przysiady i wykroki bede robiła z niewielkim obciążeniem bo strasznie bolą mnie kolana po wcześniejszych ćwiczeniach sprzed przerwy . Do tego stopnia że czuję bul przy przysiadzie na sucho i będe się oszczędzać w miarę możliwośCi.

Uginanie ramion też do bani bo ze sztangą i za duże obciążenie złapałam jak na rozgrzewkę i potem mną kołysało .
To by było na tyle

A i mam PYTANIE w treningu mam 1 serię jako rozgrzewkę , w drugiej np 12 i pisze 2 w zapasie
A czasem pisze DO ZAŁAMANIA -cO TO ZNACZY DO ZAŁAMANIA ???????

Dziś w misce owsianka ,kanapki z serem,ryba ze szpinakiem .oraz pomidory z serem oraz dodatkowa porcja białka .


Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-10-08 20:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
pewnie chodzi o to, że masz robić tak długo, aż Twoje mięśnie nie dadzą rady, chyba się to inaczej nazywa "upadkiem mięśniowym"

a 2 w zapasie, że powinno Ci starczyć siły na jeszcze 2 powtórzenia, ale ich już nie robisz

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-10-08 20:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
Uważaj na kolana julinko, mnie też bolały właśnie po przysiadach. Okazało się że robilam żle technicznie.
Kolana szły mi do przodu tak że nie widziałam butów. Jeśli też robisz podobnie staraj się wyobrazić że twoje nogi od kolan w dół sa posągami które nie powinny się ruszać.
Mc też należy uważać żeby kolana nie zasłaniały ci butów

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Poniedziałek środa aqa fitness wtorek czwartek i sobota siłówka .


Dzisiejszy trening
rozgrzewka to pompki 12 razy 10 i 10 razy
wykroki ze sztangą na ramionach
15razy 20kg
15razy 20kg
15razy 20 kg
15 razy 20kg
wspięcia na palce ze sztanga
30 razy 20kg
30razy 20kg
30razy 20kg
30razy 20kg
ściąganie drążka do karku
15 razy 20kg
15 razy 25kg
15razy 25kg
rozpiętki na maszynie
15razy10kg
15razy15kg
15razy 5kg
podciągnięcie sztangi do brody
15razy 10kg
15razy15kg
15razy15kg
spięcia brzucha wariant 1
20
20
20
20
po siłce 10min na chodziarzu bo na więcej nie starczyło mi czasu i siły.Dziś miałam przez 3 godz kopanie szpadlem roślin oraz dźwiganie ciężarów więc i apetyt mi dziś dopisywał.


Obciążenia dziś były idealnie dobrane i tak jak mam w rozpisce to zrobiłam .

Miska czysta tylko dziś wpadł dodatkowy ogórek kiszony oraz jabłko i wafel ryżowy , normalnie jestem potwornie głodna a miska zacna dziś
śniadanie koktajl czekoladowo truskawkowy
2 śniadanie kasza jaglana na słodko
obiad miała być ryba ale z braku czasu była kasza jaglana schab i brokuły
kolacja makaron z kurczakiem i szpinakiem jedno z moich ulubionych dań a na jutro gotuję chili con carne light .

picie dziś wody mało ale kawy ,herbaty ,inka ,woda z 1 litr,a na noc melisa podwójna
suple to kreatyna po której mam strasznego agresora i chyba przestanę ja brać ,witaminy oraz tran.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dzisiejszy trening
rozgrzewki nie było
po ćwiczeniach było 5 min na chodziarzu oraz około 50min jazdy na rowerze na dworze .
Miska dzis nie była czysta bo wpadło kawałeczek domowego ciasta które moja mama piecze i daje najmłodszej mojej córce żeby przyniosła i poczęstowała mamusię ,strasznie mi źle i jeszcze wieczorem wpadnie alkohol ale jednak.
Ćwiczenia były ok poza ostanim gdzie miałam źle dobrane obciążenie za duże i mną gibotało. Przy pierwszym ćwiczeniu czułam w ostatniej seri pieczenie w udach ,a przy innych w ostniej seri miłe ciepło w mięśniach




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziś był trening ,ale nie udany.
@ przyszła z trzydniowym wyprzedzeniem okupiona strasznymi wahaniami nastroju ,płczliwością oraz agresją .
Niestety bolał mnie brzuch tak jak nie wiem kiedy i to utrudnia mi dziś funkcjonowanie.
Nawet nie robiłam pomiarów i wagi choć dziś powinnam ale wory pod oczami oraz uczucie spuchniętych łydek chyba mówią same za siebie

Trening .... rozgrzewkę to miałam cały dzień przy robocie więc aby zeszłam z pracy to od razu chciałam aby odwalić ten trening.
Dziś zmniejszyłam obciążenia i nie progresowałm bo bym i tak nie dała rady.
Przysiady ze sztangą były chyba najgorsze ,przy każdym przysiadzie pykało mi w kolanach .
MC no w ostatniej serio miałam wrażenie że mi się kręgosłup łamie
ledwo to małe obciążenie udzwignełam.
Reszta jakoś poszła po za wyciskaniem francuskim leżąc,przepraszam ale nie mam warunków by to zrobi mam raką byle jaką ławeczkę i nie mam co z głową zrobić żeby się ułożyć więc Wyciskanie zrobiłam na stojąco na lekko ugiętych nogach. Więcej grzechów nie pamiętam............. a i był chodziarz tak ok 30 min szybkiego marszu .
I zapomniałam po ćwiczeniach mam uczucie ścierpniętych łydek od kolan do kostek i chyba to po przysiadzie
Miska czysta choć bardzo jestem głodna wagę i pomiary zrobię w sobotę




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale ty tak te 1200kcal teraz jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Obli wykupiłam dietę po treningu i tym sie kieruję??
Misek nie wstawiam bo mam rozpiskę na 2 tyg pierwszy tydzień wpisywałam teraz od poniedziałku mam znowu zmianę jadłospisu .
Dziś miałam coś ponad 1700 kal więc nie jest chyba źle .

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-10-15 20:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
tamaqucci
Uważaj na kolana julinko, mnie też bolały właśnie po przysiadach. Okazało się że robilam żle technicznie.
Kolana szły mi do przodu tak że nie widziałam butów. Jeśli też robisz podobnie staraj się wyobrazić że twoje nogi od kolan w dół sa posągami które nie powinny się ruszać.
Mc też należy uważać żeby kolana nie zasłaniały ci butów


nie wiem, skąd wziął się ten pomysł, ze kolana mają nie wychodzić poza palce stopy, ale to nie jest mądry pomysł. Popatrz, jak "robi przysiad" małe dziecko, kiedy kuca - jasne, że kolana wyłażą, dupa schodzi do łydek i to jest jak najbardziej naturalna pozycja dla człowieka. Kolana mogą boleć od złej techniki, ale to wcale nie kolana poza palce są tą złą techniką, raczej całość wykonanego ruchu...

A juz to zdanie, ze "twoje nogi od kolan w dół sa posągami które nie powinny się ruszać" to jakieś nieporozumienie, jak sobie wyobrażasz taki ruch w ogóle? to trochę tak, jakbyś robiła ten przysiad na maszynie Smitha, co bynajmniej dobrze kolanom nie robi:/

w MC dokładnie to samo - schodzisz nisko i ruch zachodzi w TRZECH stawach

Zmieniony przez - bubumysz w dniu 2013-10-15 20:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny na 11 stroNie dziennika jest filmik z MC i przysiadów dawałam do oceny ale nikt nic nie pisał że robię źle ,wtedy brałam 40 kg w przysiadzie i 60 w MC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium