SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Witaj laudik ,miło że wpadłaś i proszę rozgość się ,liczę że zostaniemy na forum na dłużej,ja ponad 3 miechy zbierałam się na odwagę by założyć swój dziennik i do dzieła .Za chwilkę jadę na aqa fitnes,jestem tą formą sportu zachwycona na mój zbolały i chory kręgosłup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
oto moja dzisiejsza miska




do piciu woda ,kawa,pokrzywa.inka karmelowa
suple omega 3 witamina B ,


Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-20 20:42:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Jestem po treningu wariant B nogi

10 min orbi
przysiady ze sztangą 3 *12 obciążenie 15 kg,20 kg,30 kg
wykroki z hantlami 3*15.........9kg na rękę,12kg,14kg
wyprosty na maszynie 3*12.......2*20 kg ,25 kg
odwodziciele, przewodziciele na ginekologu 3*15 obciążenie 2*20kg ,25 kg
wspięcia na palce 3*25 .....12kg na rękę .2*14kg
unoszenie nóg na poręczach 3*12
brzuchy ,alachy ,skośne tez poleciały:)
po treningu 40 min bieżnia 5 min bieg 8,5 km /na godz a potem marsz 6,3 km na wzniosie tylko nie wiem jakim ledwo wytrzymałam to 40 min.


Mam pytanie do szefowych jak tu zerkną od 2 miesięcy mam problemy ze snem w nocy nie mogę usnąć a rano wstaję wcześnie ,bez powodu na dodatek mam bardzo zły humor.Jednym słowem idę spać zła i wstaję zmęczona i wkurzona.Nie wiem czym to może być spowodowane,dodam tylko że 7 lat temu w ciąży miałam cukrzycę ciążowa insulinowa 2 * na dzień ponad 20 jednostek teraz na czczo 100 cukru ,już nie wiem czego się czepić.Doradzie jak możecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Moja dzisiejsza miska
do tego była sałata lodowa, pomidor, ogórek




ach i jeszcze cos zjadłam dziś 3 małe pierogi z serem i kaszą jaglaną mojej mamy i nie wiedziałam jak to wpisać i nie uwzględniłam w misce

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-21 18:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cukrzyce powiadasz
70g ww
liczysz wszytskei ww co jesz, z tym ze zielone wliczaj sama na koniec przyjmując 150g = 6g ww
chce widziec tu głównie ww złozone i rozłożone ROWNO w posiłkach or rana do wieczora i to samo z białkiem ma byc równo or rana do wieczora we wszytskich posiłkach
Trening... pisz , pisz zobaczymy jak postep u ciebei wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Obliques dzięki wielkie że zajrzałaś jeszcze jak bym mogła się z cukrzycy wytłumaczyć to pierwsza ciąża 20 lat temu i 18 latek nikt mi badań na cukier nie robił ..8 lat temu była kolejna ciąża i profilaktyczne badanie i wyszło dużo za dużo cukru.Dieta i diabetyk załamali ręce i dali insulinę którą brałam przez 6 miesięcy .2 razy dziennie po 21 jednostek ,druga porcja insuliny przed snem a rano zonnk cukier przez noc był większy niż przed podaniem insuliny.Po ciąży odstawiła mi pani doktor insulinę i zakazała uważać na siebie przez 5lat bo w tym czasie miałam największe zagrożenie powrotu choroby .Dałam radę ale w listopadzie po diecie Gacy robiłam kontrolne badanie i przez długi czas to jest od stycznia nie jadłam cukru jedyną słodkościa to jabłko oraz śliwka kalifornijska i zawiodłam się strasznie bo wynik miałam okrągłe 100 a spodziewałam się mniej.Przepraszam za wyłuszczenie się będzie to z tymi ww przeprawa dobra.Zaraz siadam do dzienników innych Ladies i szukam pomysłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
krzywa insulinowa na diecie bezweglowodanowej jest zawsze troche spaczona, nie wazne nei musisz przechodzic na diete bezweglowodanowa wazne jest to teraz o czym mowie troche sie musisz "pogimnastykowac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Pomyślałam i nie wiem czy taka micha na jutro może byc to jest próbna więc wszelkie rady są wskazane.
posiłki rozplanowałam tak śniadanie omlet,2 śniadanie sałatka z kurczakiem ,obiad mielony z serem,potem pewnie trening więc po białko i ser twarogowy



i juz błąd widzę teraz ten ser 100 gr no nic coś dodam i tym samym zmniejszy się ilośc tłuszczu
Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-21 20:57:02

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-21 20:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko rozklad mi pokaz miedzy posilkami, ni epodoba mi si ekukurydza konserwowa, daj straczkowe rodzynki zamien na jagody n. nie jedz winogron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
poprawiłam kukurydza w sałatce wliczyłam ale jeśc nie muszę



A strączków i bigosu to się boję jeść bo nie wiem jak to policzyć bo gotuję dla całej rodziny ze swojego miecha i warzyw ale czy można tak na oko???.


Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-03-21 21:44:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium