SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Udanego imprezowania.:)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Wróciłam i za chwilę zrobię podsumowanie.

Nie przesadzaj na imprezie. Wybieraj jakieś zdrowe i czyste rzeczy, ew. udko z kuraka, pierś z grilla itp. Szkoda Twojej pracy i czasu. Najlepiej najedz się przed wyjściem, żeby głód nie determinował Twoich wyborów, bo wtedy łatwo ulegać pokusom. Na namowy i pytania znajomych odpowiadaj, że nie chcesz jednym wieczorem zawalić swojej ciężkiej pracy i prosisz, żeby to zrozumięli i nie namawiali CIę. U mnie pomogło (-:.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-05-10 20:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny dzięki ,jak pisałam kiecka na styk więc w obawie przed wpadką będzie kontrola.Liczę że zjem coś czego jeszcze nie jadłam.Znajomi lubią ful wypas. Komunia zaczyna się koło 11 z domu po 10 musimy wyjechać a do lokalu pewnie koło 13 ,liczę że będzie ok :) To komunia w lokalu, a niedziela wizyta u męża dziadków na Stanisława ,pewnie flaki i galareta będą .
Cały miesiąc ten i następny co niedzielę mam imprezkę ALE JAKOS TO BĘDZIE ,Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny dzięki ,jak pisałam kiecka na styk więc w obawie przed wpadką będzie kontrola.Liczę że zjem coś czego jeszcze nie jadłam.Znajomi lubią ful wypas. Komunia zaczyna się koło 11 z domu po 10 musimy wyjechać a do lokalu pewnie koło 13 ,liczę że będzie ok :) To komunia w lokalu, a niedziela wizyta u męża dziadków na Stanisława ,pewnie flaki i galareta będą .
Cały miesiąc ten i następny co niedzielę mam imprezkę ALE JAKOS TO BĘDZIE ,Buziaki


I jeszcze moja szwagierka z którą trochę rywalizuję też bedzie więc paść sie nie będe tylko degustować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
I już po imprezkach,następna za tydzień w niedzielą .
nie bede ukrywać że było źle o było zajefajnie ,już dawno nie czułam się tak dobrze i ładnie .
Spotkałam znajomych z Anglii z którymi nie widziałam się 2 lata i zonnk nie mogli się nadziwić ..Było mi bardzo miło i warto się pomęczyć na siłce dla takich chwil .
Nie przejadłam sie wybierałam mięsa głównie ale był tort komunijny ze słodkiego a dzis kiełbas z a grilla oraz ajerkoniak wypity z babcią .Jutrzejsza micha zaplanowana


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Postaram Ci się w końcu jutro wysłać tę yerbę. Sorki, że tak długo.
Powodzenia na następnej imprezie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Iza yerbę bym wypiła teraz jednym duszkiem ,chyba alkohol mnie puszcza bo suszy mnie jak krowę po liściach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziś był trening na nogi . Po prawie tygodniu przerwy ruszyłam na siłkę pełna energii ,no rozgrzewka 5 min orbi

sztangi były wolne więc w ramach rywalizacji z inną laska zrobiłam przysiady i o dziwo 40 kg poleciało ,a myślałam że jest to jeszcze nie możliwe.
Ale wykroki ze sztangielkami no i tu czułam palący bÓl w udach
no i wyprosty na maszynie rety gdybym się nie wstydziła to bym sobie pojęczała i posapała

Michę jutro wpisze bo dziś nie mam siły



BYŁY JESZCZE BRZUCHY I ROWEREK PO ĆWICZENIACH 20 MIN



Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-14 20:46:20

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-14 20:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Brawo, brawo. Ja dziś nie dałam rady zrobić przysiadu z 20 kg - cienias ze mnie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium