SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Szkoda, że przestałaś pisać bo się wciągnęłam w Twój dziennik :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
markoto
Szkoda, że przestałaś pisać bo się wciągnęłam w Twój dziennik :(


Prowadzenie dziennika to wielka odpowiedzialność ,teraz to wiem ,ale liczę że wpis niedługo jakiś zrobię ,może podsumowanie ?.bo już na ladies misce jestem a nie po treningu.


Bardzo się cieszę że ktoś tu jeszcze zerka :'-( i w twój dziennik ja zerkam bo mamy trochę podobne wymiary i bolące plecki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no sporo mamy wspólnego :) dlatego się tak wciągnęłam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
To ja
robię krótkie podsumowanie

Cel zgrabniejsza sylwetka oraz sprawność której pozazdrościłam pewnej 60-latce ze Śląska która wyciska na klatę 50 kilo szacun


Byłam na po teningu ale brak efektów których sie spodziewałam.


Obecnie micha nie liczona ale średnio około 1700 kal białko 120 ww 150 reszta tłuszcz,tak średnio jak liczyłam
Micha czysta ale jem nabiał raz dziennie mam straszna chcę na słodkie ale jak sobie zrobię jogurt naturalny z cynamonem i suszonymi owocami zaspokajam się i mnie nie ciągnie.
Whey już tylko awaryjnie biorę.
Ćwiczę siłowo około 2 razy w tygodniu bo nie mam możliwości więcej
MC 50 kilo
wyciskanie na płaskiej 37 kilo
wiosło sztangą 25 kilo
Tak w skrócie
Pilates i zumba a 2 razy w tygodniu w środy aqa fitnes i bieganie przeważnie w niedzielę.
Od września będę chodzić na trening personalny i zobaczymy .

I jak zwykle problem bo zbliża się sezon owocowy i znów wyjazdy na giełdę zero snu przez min miesiąc i na pewno brak ćwiczeń .
Bardzo bym chciała nie zaprzepaścić tego co osiągnęłam bo jest to bardzo ważne dla mnie
Staram sie już przygotować ale nie bardzo mam pomysł jak zorganizować sobie posiłki kiedy sie nie śpi od 1 w nocy do 23 tego samego dnia.
Czasem daje się przespać w drodze do domu jakieś 3 godzinki ale budzę się opuchnięta i obolała bo śpię w pozycji siedzącej.
Ech ale mam pracę .
Natomiast teraz również pracuję ciężko fizycznie od 8 rano do 18 ,ale nie zaniedbuję czasu na ćwiczenia .
Jeśli ktoś to czyta to proszę o szczere opinie moich postępów.
Zrobione są zdjęcia z czerwca gdzie kończyłam redukcję pod okiem Obli (bardzo dziękuję za opiekę i przepraszam za niesforność )
Po tym czasie było przytycie około 4 kilo zdjęcia wcześniej oraz dieta po treningu ,teraz jadę sama ale panikuję że mogę to spieprzyć
proszę o rady
pozdrawia Ania







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Nie mogę edytować ale
waga i pomiary nie zmieniły czerwca do maj ta sama waga i te same cm

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2014-05-04 15:24:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Witajcie
przypomnę się troszeczkę

Dzięki dziweczynom udało sie w miawę bezboleśnie i czysto przejść ten cięzki okres w pracy. Tylko bardzo ale to bardzo napuchłam .
Przez 3 tyg nie ćwiczyłam micha była czysta w 70 % ale całe dnie spędzane w samochodzie w pozycji siedzacej spowodowały potworne bóle i przykurcze.
Dziś idę na pilatesik i zumbę po mimo że bardzo mało spałam i jestem zmęczona chyba tego mi trzeba .


Dziś jadłam w misce śledzie
,kurczak ,bakłażan i ziemniaki oraz fura pomidorów,
chleb z masłem i pomidorem co po ćwiczeniach tego jeszcze nie wiem ? może jajka

Trening po przerwie zrobiłam w sobote co skutkowało tym że chodziłam jak kaleka w niedzielę i każdy mój ruch był okupiony bólem oraz jękiem.
Trzymajcie za mnie kciuki
Paran dzięki za rady co do michy na wyjazdach ,przydało się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nie ma za co.

Cieszę sie, że wracasz. Mam nadzieję, że najgorsza robota za Tobą i teraz tylko będziesz się delektować owocami swojej cieżkiej pracy (w przenośni i dosłownie).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium