SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pozbyć się "brzuszka"?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 518
Witam Panie i Panów!
Piszę tutaj w imieniu Mojej dziewczyny, która postanowiła zgubić zbędne kilogramy na siłowni. Jest Ona dosyć szczupłą osobą , wiele kobiet chciałaby mieć taką figurę jak Ona. Jednak przeszkadza Jej "fałdka" na brzuszku, którą chce za wszelką cenę zgubić.
Jest kompletnie zielona jeśli chodzi o ćwiczenia, tak i dietę. Ja mam pewny staż za sobą, ale nie wiem jak Jej pomóc by dobrać trening go strikte Jej potrzeb.

W skrócie potrzebuję prostego planu treningowego, na 2 lub 3 dni w tygodniu. Mamy do dyspozycji całą siłownię. Mowa tutaj oczywiście o kobiecie o praktycznie zerowej kondycji.

Aby było trochę łatwiej to wypełniłem ankietę:

Waga : Ok. 55kg

Wzrost : 155cm

Cel treningowy : Redukcja masy ciała, nabranie kondycji

Staż treningowy na siłowni : Brak

Uprawiane inne sporty : Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Siłownia

Dieta :

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: brak

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): brak

Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4148 Napisanych postów 31172 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 649531
chyba żartujesz sobie - i niby jak można pomóc nie wiedząc nic o kimś. To co wstawiłeś to nie nasza ankieta i wynika z niej dokładnie ZERO.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta, plan treningowy (laik) szukam

Następny temat

Odzywka białkowa podczas karmienia piersią

FuckBaton