SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dzięki za wyrozumiałość i słowa otuchy,a słońce kurcze kiedyś wyjdzie za tych chmur, kurcze liczę na to bo jeszcze tydzień i będzie ze mną naprawdę źle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja mam doła zwykle raz w miesiącu, a dokładnie równo co miesiąc. Pewnie wiesz co mam na myśli

Najlepiej zacisnąć zęby i iść dalej, a kiedy pójdziesz na kolejny trening to od razu poczujesz się lepiej. Bo poszłaś i zrobiłaś coś dla siebie i nie poddałaś się.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
No właśnie końcówkę tych dni mam ,a trening jutro,to się wyszaleje tylko czy mi starczy siły na ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja Dotka, nawet jak człowiek gdzieś tam po drodze nawali, to trzeba podnieść się, kolana otrzepać i dalej iść, najgorzej to się poddać. Julinka, mnie było dziś baaaardzo ciężko, 3 d.c. ale polazłam i mam satysfakcję, pomimo braku progresu, że nie siedziałam jak ten kołek w płocie, tylko coś tam zrobiłam dla siebie jutro se odbijesz za święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
No właśnie dziewczyny miałam nie liczą a miske i po za kawałkiem swojego ciasta nie zjadłam nic niedozwolonego.Od rana czytałam dzienniki innych dziewczyn i tak mnie dopadło,jedne odpadają nie maja siły trochę to przy świętach smutne ale co tam. A powiedzcie mi czy kobiety sztange powinny wyciskać tylko na ławce skośnej czy mogą też na płaskiej bo trener kazał mi na skos ale ciężko tam się. Czasem dopchać a plaska stoi samotna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Przerabiam już różne treningi, więc odpowiem Ci z mojego doświadczenia. Wyciskanie sztangi/ sztangielek miałam zarówno na płaskiej, jak i na skosie. Z tego co mi wiadomo to jestem kobietą jeszcze . Niedługo zamierzam zostać babochłopem

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dzisiejszy trenio :)


ściąganie drązka do karku 15*25kg
2*12*30
wiosłowanie na maszynie 2*12*15 kg
1*12*20 kg
wyciskanie sztangi na ław.prostej3*10*10 kg na stronę
rozpietki na ławce 2*12*6kg na rekę
1*10*7 kg
arnoldki 1*15*6kg
1*15*7 kg
1*10*8kg
wznosy bokiem 1*15*3kg na rękę
1*10*4kg
zginanie przedramion 1*15*5 kg
1*12*6kg
1*10*7kg
wyciskanie francuskie 1*12*7kg
2*12*10kg
MC na z przysiadu 1*12*15 kg na stronę
1*10*20 kg
1*10*22.5kg



Do tego pompki męskie 12 razy i 10 razy ,brzuchy ,allachy,i na koniec na bieżni interwały 12 min 1min 6,5 i 1 min 9


Dziś samopoczucie dużo lepsze chociaz jak nigdy rano bolała mnie głowa ale juz ok .
michę dodam wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Miska na jutro ,a dzis normalnie czuję się głodna przegłodziłam sie zaraz po treningu ,bo mi cos niespodziewanego wypadło i teraz normalnie mnie ssie.
Nie wiem czy mi galarety dzis wiecej nie wpadło bo była taka dobra i ja byłam tak głodna że odkleić się od michy nie mogłam i za kare zaraz ide na taki sprzęt co się zowie chodziarz i z godzinkę sobie poczłapie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No to mi smaka zrobiłaś na galaretę. Muszę w końcu zrobić. A robiłaś na mięsie z kuraka, czy jakimś innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Czasem robię na kurczaku i dodaję masę startej marchwi ,selera i pietruchy pod koniec gotowania i jest mniam .


Ale wczoraj miałam nogi i golonki prosiaczka i z tego stresu wziełam sie za gotowanie ,wdałam dużo czosnku i wyszła pychotka szkoda tylko że nie uwzględniłam jej w jutrzejszej misce i na pewno dziecka moje pochłoną wszystko co zostało w lodówce ,ale super że jest dla kogo gotować i się starać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium