SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pozbyć się wałka na brzuchu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
Witam wszystkie piękne panie!

Na początek:
Wiek : 22
Wzrost: 160
Waga: 57
Obwód biustu: 92
Obwód pod biustem: 84
Obwód bicepsa: 24
Obwód bioder: 94
Obwód w talii: 78
Obwód uda: 48
Obwód przedramienia: 33
Obwód łydki: 24
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch,
W którym miejscu najszybciej chudniesz: uda, lydki
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: pole dance 2 x w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane, jajecznica,
Co lubisz jeść na obiad : lubię warzywka, makarony z pesto
Co jako przekąskę : wszystko co jest pod ręką ;/
Co jako deser : staram się żeby były to owoce ale często są to też batoniki ;/
Ograniczenia żywieniowe : nie jem mięsa
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : stan zdrowia bardzo dobry, regularnie, biore tabletki
Preferowane formy aktywności fizycznej: cokolwiek co pomoże hehe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : ------
Stosowane wcześniej diety : kopenhadzka, dukana, głodówki...i tak dalej i tak dalej....

Wpadłam na forum z chęcią pozbycia się brzucha....mam go DOŚĆ. Jest ze mną od 6 klasy podstawówki i od tamtej pory nie przypominam sobie aby był płaski a kończe już praktycznie studia....Mimo różnych diet i ćwiczeń do których na prawdę się przykładałam brzuch nie spadał. Chudłam z każdego miejsca tylko nie z brzucha. Nie wiem gdzie popełniam błąd :/ Ogólnie jestem w stanie zaakceptować całą reszte.... ale brzuch...to przesada. Co mi polecicie?
Oglądam różne zdjęcia na forach i dochodzę do wniosku że mimo mojej wagi moje ciało wygląda na dobre 80kg. POMOCY!!!!
Zmieniony przez - agniechahaha w dniu 2012-06-30 14:26:04






Zmieniony przez - agniechahaha w dniu 2012-06-30 15:01:21




Zmieniony przez - agniechahaha w dniu 2012-06-30 15:02:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Posilek 2 i 5 sa nie tego.. W kazdym posilku bialko i tluszcz. Grahamki sa nie tego.. Jedz tylko prawdziwe pieczywo zytnie. Na pewno czytalas Co jedza Ladies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To sobie wyhodowałaś brzuch głodówkami, dukanami, batonikami.

Daj zdjęcia całej sylwetki przodem, bokiem i tyłem.
Pokaż też jak się do tej pory odżywiałaś.
Regulamin i podwieszone w nim artykuły przeczytane?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-06-30 15:38:18

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
zdjęcie z przodu i tyłu.






Zmieniony przez - agniechahaha w dniu 2012-06-30 15:45:25



Zwykle mój jadłospis na dzień wygląda tak (podam dzisiejszy):
śniadanie: szklanka płatków owsianych na mleku 0,5%
II śniadanie: sok marchwiowy i banan
Obiad: makaron pełnoziarnisty z pesto z pieczonej cukini
Podwieczorek: koktajl truskawkowy, też na mleku 0,5%
Kolacja: Sałata z oliwkami i oliwą z oliwek i fetą
Zwykle dzień wcześniej układam sobie jadłospis. Miałam problemy z jedzeniem o stałych porach i przez to z podjadaniem. Od jakiegoś czasu się oduczam i dzień wcześniej zakładam co będę jadła. Zauważyłam że wtedy aż tak nie podjadam i nie mam ataków na jedzenie :/ bywało tak, że wyciągałam z lodówki co popadnie nie zważając na smak...mieszałam słone ze słodkim i tak dalej.....aha no i musiało być DUŻO.
Przy gorszych wiatrach np. przedwczoraj między tymi posiłkami pojawiają się dwa snickersy, jakiś lód rożek.... :(
Zmieniony przez - agniechahaha w dniu 2012-06-30 15:45:55

Zmieniony przez - agniechahaha w dniu 2012-06-30 15:54:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wcale sie nie dziwie, ze podjadasz, przy takim jedzeniu to normalne Zobacz co my tu jemy na redukcji U mnie dzisiaj karkowka na obiad i lunch a na kolacje kolejna porcja miesa

Wpisz twoja rozpiske na strone potreningu.pl. haslo/login takie samo jak tu i zrob zrzut, to dziewczynom bedzie latwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
Tak mniej więcej wygląda mój dzienny jadłospis....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Wiesz, tam jeszcze trzeba podać ilość zjedzonego produktu w gramach... Bo wiesz np. 100 gram sałaty to średnio pół główki o 100 gramach oliwy z oliwek już nie wspomnę.

Ale bez tego już widać, że dieta straszna. Jadasz jakieś mięso, ryby czy cokolwiek?

Poczytaj co jedzą Ladies z regulaminu.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-07-02 18:24:54

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
kurcze własnie męczę się bo nie moge znaleźć jak zmieniać wage produktu....Nie jem mięsa, czasem zjem rybkę ale rzadko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Musisz kliknąć w to miejsce gdzie jest wpisana waga 100 gram i wtedy pojawi się okienko.

Jest ono podświetlone innym kolorem. Potem to zapisz i będziesz miała przycisk "generuj zrzut" kliknij to. I wtedy nie będziesz musiała robić zdjęcia z ekranu i wklejać do painta. Tylko od razu będę miała gotowca.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-07-02 18:35:07

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jesteśmy w tym samym wieku, taki sam wzrost mamy i tyle samo ważymy
jeśli nie jesz mięsa to musisz brać skądś te białko, nie?a jak ryby, jaja, strączki? (oprócz soi oczywiście - bo nie jadamy) a tu praktycznie posiłki składające się z samych warzyw

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
UNKNOVVN to miło hehe jem jajka, pije mleko, czasem jem ryby (2,3 razy w tygodniu, głównie łosoś i sola, ale z ryb też chcę zrezygnować) strączki też jak najbardziej, własnie wcinam bób

Udało mi się z tym jadłospisem, dzięki!




Zmieniony przez - agniechahaha w dniu 2012-07-02 18:43:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jeśli nie jesz mięsa musisz te białko mieć codziennie, więc muszą być codziennie jaja, ryby lub strączki, co najmniej te 100g białka a masz 35g! i napewno nie mniej niż 60g tłuszczy
no i od razu napiszę, że nabiału max 150g spożywamy

poczytaj czego co jemy, a czego nie bo dieta praktycznie do wymiany: https://www.sfd.pl/-t752315.html 



Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-07-02 18:46:19

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcyjna do poprawy

Następny temat

Hashimoto chciałaby schudnąć..

WHEY premium