Źle skomponowana dieta, zbyt mała ilość wypijanych płynów, zaburzenia hormonalne, czy też nadmierna aktywność fizyczna mogą przyczynić się do zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej i spowodować zatrzymanie wody w organizmie.

Gdy nagle nabierasz wody i puchniesz

Chyba każdy miał taki moment w swoim życiu, że nagle z dnia na dzień masa ciała gwałtownie wzrosła nawet o 2-3 kilogramy, obwody zwiększyły się szczególnie w obrębie kończyn, buzia nabrała okrąglejszego kształtu, czy nagle skóra na ciele straciła swoją gładkość i pojawił się cellulit.

Kiedy najczęściej obserwujemy takie zmiany?

Na przykład po popularnym „cheat day”, kiedy to pozwoliliśmy sobie na wiele niezdrowych słonych i słodkich przekąsek, czy np. u kobiet w drugiej połowie cyklu. W trakcie długotrwale stosowanej diety redukcyjnej, która wpłynęła na podniesienie poziomu kortyzolu, czy też po zbyt małej ilości wypijanych płynów. To jednak tylko niektóre przyczyny zatrzymania wody, których konsekwencje można obserwować w różnoraki sposób. Obrzęki, uczucie ciężkości, cellulit, nagły wzrost masy ciała lub brak efektów w czasie redukcji to tylko niektóre z nich.

water out

Czy można temu zapobiec?

Istnieją naturalne substancje, które wpływają w bardzo szybki sposób na utratę wody. Marka ALLNUTRITION stworzyła kompleksowy preparat skomponowany z wielu naturalnych składników, które wpływają na zwiększenie diurezy, przez co dochodzi do utraty wody i toksyn z organizmu.

ALLNUTRITION Water Out 120 caps zawiera w swoim składzie ekstrakty roślinne, które znane są w medycynie naturalnej od tysięcy lat oraz bioperynę. Ekstrakt z zielonej herbaty, pokrzywa, żurawina, czy mniszek lekarski to tylko niektóre składniki tego innowacyjnego produktu, który nie tylko pozwoli w szybki sposób nawet w ciągu doby stracić nadmiar wody, ale który może wspomóc naturalny proces redukcji tkanki tłuszczowej i wpłynąć na regulację poziomu glikemii we krwi. Wykorzystana również bioperyna sprawia, że preparat ten może stanowić wsparcie dla osób odchudzających się, którym zależy na naturalnych substancjach i suplementach, które nie wpływają na podniesienie ciśnienia krwi. ALLNUTRITION Water Out 120 caps nie zawiera w swoim składzie stymulantów takich jak kofeina, guarana, przez co może być stosowany przez osoby, które nie mogą stosować substancji pobudzających.

ALLNUTRITION Water Out 120 caps to uniwersalny preparat, który sprawi, że w przeciągu bardzo krótkiego czasu, nawet kilku godzin zgubimy zbędne kilogramy i centymetry, związane z zatrzymaniem wody w organizmie. Może stanowić on wsparcie jako preparat stosowany doraźnie np. przed ważnym dla nas wydarzeniem lub być elementem codziennej suplementacji.

Komentarze (0)