SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Znowu mam coś podobnego jak Ty!tzn chodzi mi o to uczucie zimna i zimne stopy,przez to trudność w zasypianiu.
A chodzenia na siłkę to zazdroszczę,mi tylko ćw w domu zostają.
miłego dnia :)

Zmieniony przez - cytrynowa456 w dniu 2013-04-08 12:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Cytrynowa zakładaj dziennik będziemy się dzielić dolą i niedolą :), czy też jesteś po tej samej diecie co Ja ?

Trening dziś był taki sobie nie zmęczyłam sie spacjalnie ale więcej juz nie była bym w stanie wykrzesać z siebie

rozgrzewka bieżnia bieg na 9 km/godz 10 min
na koniec brzuchy i allachy i zapomniałam jeszcze 25 min rowerek stacjonarny przy pulsie 125-130




Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-08 13:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Jestem na redukcji,póki co ćiwczę,prowadzę dziennik żywieniowy ,ale to dopiero od praru dni-jesli po jakims czasie nic się nie ruszy to wtedy dziennik założę.Teraz to nie chcę Szefostwu głowy zawracać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
julinka, ja bym na Twoim miejscu nie była taka wyrywna z tym odwadnianiem. Już na zawsze chcesz odstawić sól? Bo jak ją włączysz z powrotem, to może być gorzej niż teraz. W każdym razie mój organizm reaguje takim wodnym jojo. Każda próba pozbycia się nadmiaru wody kończy się potem jeszcze większym puchnięciem. Jak widać organizm ekstremów nie lubi, przynajmniej mój. Im mniej kombinuję, tym jest lepiej. Skąd wiesz, że teraz nie zbierasz plonów wcześniejszych kombinacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Figa witaj ,dziękuję za radę jest bardzo mile widzana .Mam nadzieję że to tylko eksperyment i to co chce zrobić coś mi da do zrozumienia.Przez ok 8 miesięcy nie jadłam soli, teraz waga strach aż na nią patrzeć i nie wiem czy to woda czy tłuszcz czy co za zaraza powoduje to że nie rozumiem tego co się ze mną dzieje.Odrobinkę soli sobie zostawiłam .Zobaczę co się będzie działo na chwilę obecną wypiłam już 4 litry wody i jeszcze wypiję trochę .Ale chce zobaczyć ile wody wydalę przez 6 dni ,chyba że modki powiedzą inaczej.Kurcze bo nie wiem czy magazynuję wodę czy obrastam w tłuszcz czy aż tyle mięsnia mi urosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Oto moja historia z waga i pomiarami ,nie tak to sobie wyobrażałam ale jest jak jest i jest tak jak dziewczyny pisały jak się spodnie ciasne robiły to jadłam karczek i dla tego do grudnia takie wa :( wahania .Jak to ciężko się przed sobą przyznać








Jeszcze miska na jutro Woda,kawa herbatka,len i manez.A dzis jeszcze zaliczyłam aqa fitnes jestem wykończona




Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-08 22:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Ja trzymam kciuki za Twoje następne pomiary.



Chyba wkradła Ci się literówka w ostatniej dacie (masz 2012r).





Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-08 22:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Same dobre rzeczy w misce. No może oprócz ryby, ale tego wcale nie mówiłam :)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium