SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Jestem po aqa fitnesie,było super się popluskać.No i zakwasy po wtorkowym treningu liczę że się rozejdą.:)
Nie wiem co się dzieje straszne parcie mam na słodkie i jutro kombinuje troszkę na słodko i chyba w misce przestawiły mi się posiłki 1 i 2 bo na siłke na razie jadę z rana i to biało ale ono jest po treningu przewidziane.Nie wiem po czym mi brzuch dzis wywaliło,a soczewica miała byc na obiad ale nie zdążyłam jej ugotować ,ale w zamian zjadłam marchew gotowaną więc może nie było tak źle.




A i te serca kurczakowe 300 gram ma być ze wszystkim myśle o takim czymś ala gulasz ,i na wieczór znów galareta wieprzowa ,ale nie wiem jak ja liczyć bo nie ma w spisie i dla tego tak mało kal



Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-03 21:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
hej.jestem bardzo nowa na forum i póki co tylko podczytuje i przeglądam dzienniki i Twój mi się baardzo podoba!Trzymam kciuki bo fajna babka jesteś-wnioskuje po wpisach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Witaj cytrynowa Na imię mam Ania .Nie ma co podczytywać tylko trzeba swój dziennik założyć na pewno znajdziesz ty wsparcie i fajne dziewczyny .I ja na pewno będę wpadać i czytać



A tak z innej beczki wybieram się na siłkę i ta pogoda za oknem mnie załamała.Nie wiem jak z domu wyjechać.U mnie to wyprawa i 20 kil w jedną stronę trzeba jechać .Zawaliło nas tak że moja wioska opustoszała i widać tylko od czasu do czasu kogoś z łopata walczącego ze śniegiem .Mam nadzieje że areoby w postaci szufli i śniegu nie będą moim dzisiejszym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
poszukaj w googlach ile ma średnio galareta wieprzowa i dodaj w dzienniku własny produkt

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dzięki Arphiel za podpowiedz ,widziałam w dzienniku takie coś ale u mnie jest pusto nie mam żadnych swoich potraw ale obiecuje pokombinować.


trenio się odbył ale na drogach masakra:'-(i załamka "pytam się jak żyć"

rozgrzewka bieg na bieżni 10 min

Przysiady ze sztangą 1*12*10kg na stronę
1*12*15kg na stronę
1*8*17.5 kg na stronę
wykroki z hantlami1* 15*8kg na stronę
1*15*9kg
1*15*12kg
wyprosty na maszynie1*12* 25kg
1*12*30kg
1*12*35kg
przywodziciele i odwodziciele na ginekologu 2*15*25kg
2*15*30kg
2*15*35kg
wspięcia na palce z hantlami2*25*9kg




wnoszenie nóg na poręczach 3*15 do tego brzuchy , prostowanie tułowia na ławce i 25 min marsz na bieżni 5.5km na wznios ale nie wiem jaki ale było ciężko i parę razy się złapałam poręczy .No i się spociłam już dawno (tak ze 3 miesiące)pot mi z pysia nie kapał a tu dziś normalnie aż użyłam ręcznika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja masz ćwiczenia ze sztangą podawaj łączne obciążenie czyli masa gryfu+obciążenie po obu stronach bo z wypiski nie wiadomo z jakim ciężarem siadałaś

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Ok GRYF waży 10 kg ,na jutro postaram się zrobić tabelę i myslę że to będzie bardziej czytelne.Jutro zrobię filmik z MC z przysiadu i bede prosiła o ocenę.Mam wadę kręgosłupa a mianowicie brakuje mi wypustki w kregosłupie w odcinki lędzwiowym i nie powinnam podnosić ciężarów na prostych nogach tylko z przysiadu bądź jak to lekarz stwierdził z kolana.A widzę w dziennikach u dziewczyn że podnoszą duże ciężary ,a ja się boję tego chrupotania w plecach jak coś nie tak dźwignę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Był trening ale dzień po dniu to straszne jeszcze na siłkę miałam siłę ale na kardio padłam po 5 min .

Do rozpiski dodaję wyciskanie francuskie na stojąco (nie mogłam znaleść w rozpisce czegoś takiego)3*12 razy z obciążeniem 8 i 10 kg oraz wzniosy bokiem 3 razy po 3kg na rozgrzewkę 10 min orbi a nq koniec interwały 6,5 1 min oraz 9 też 1 min ale to było tylko 6 inerwałów bo chęci były ale siły ni chu chu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Wysyłam do oceny MC tylko proszę być delikatnym w krytyce i nie pokazywać tego jako postrach dla dzieci" bo jak nie będziesz ćwiczyc na wf to skończysz jak ta pani " no tak chwila napięcia ......i dooopa trza poczekać chwilunię

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-04-05 13:24:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium