SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Za 4 ty kończę siłkę i robię przymusową przerwę 2 miesięczną od ćwiczeń.Zastanawiam się jak się przygotować do tego żeby nie zmarnować tego co już wypracowałam.I chcę koło połowy czerwca zakończyć przysiady z 50 kg co najmniej 10 razy w 3 serii czy dam rade nie wiem,ale jestem bardzo uparta i zawzięta ,może się uda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziś miałam pracowity w gotowanie dzień.Pierogi ruskie ,bigos z młodej kapuchy ,schabowe .Robię zapasy jedzenia na kilka dni dla rodzinki. Sama nie wiem jak jutro z michą bo z rana koło 7 rano jade z mama do lekarza na badanie gastroskopia i choroba wie do której mi się zejdzie więc pewnie jutro będzie planowanie i jaja w roli głównej .
Dzis też michy nie liczyłam bo śniadanie było ok ale potem 2 pierogi spróbowałam ,łychę bigosu do smaku i na koniec pojechałam do ciotki na imieniny i był rosół oraz ciacho domowe do kawy .W miarę czysto było ale ile czego tego nie wiem.
Zapuchnięta jestem strasznie w kościele nawet buty były za ciasne,kurcze nie wiem co się dzieje ,rece jak parówki brzuch równy z cyckami ,spuchnięte stopy Ratunku chyba się starzeję.Jutro aqa może @ da pojechać.
A dzis po imprezce bied szybkim truchtem przez 30 min na świeżym powietrzu co by spalić kalorie

Pytanie do dziewczyn starszych stażem jak robicie regenerację i po jakim czasie od rozpoczęcia diety.Ja ćwiczę bez przerwy od 10 sierpnia i tak czy siak na diecie jakiejś jestem ,czuję się zmęczona choć nie wyobrażam sobie żeby mnie na siłce nie było.
KOło 10 czerwca kończę karnet i około 25 czerwca zaczynam bardzo ciężką pracę fizyczną i psychiczną tak do 10 sierpnia potem chce wrócić na siłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
https://www.sfd.pl/-t840097.html
Tam ma po pierwszym treningu (ok. 6 tygodni):
"...6.trening B (3x8) i w zależności od samopoczucia bierzemy się za kolejny trening lub 10 dni regeneracji"

Dal mnie regeneracja to był odpoczynek od ćwiczeń siłowych. Nie przerywałam diety, ani nie zmieniłam rozkładu.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-05-19 21:52:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Ja dokończyłabym ten trening i dopiero regeneracja, a potem na czysto i z nowymi siłami zaczęła nowy trening. Ale to zależy od Ciebie, bo jeśli czujesz, że coś jest nie tak, albo duże przemęczenie, to wtedy lepiej przerwę zrobić, niż przemęczać organizm. Twoja praca i tak jest mocno męcząca fizycznie.

Możesz też przedłużyć ten trening, który robisz do tego czasu, kiedy robisz przerwę z siłownią i zacząć trening Obli po powrocie. Szkoda tylko, że będziesz mieć tak długą przerwę, bo myślę, że siła na pewno poleci w dół.

Może zapytaj Obli na priv, albo poproś o polecenie jakiegoś lekkiego treningu podtrzymującego.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-05-19 22:06:06

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-05-19 22:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Zgadzam się z Toba ale szkoda mi tych 3 tyg bo potem będzie prawie 2miesiace stresu ciężkiego przemęczenia oraz pewnie niedojedzenia .
Ten trening mam juz 12 tyg i juz mi się znudził nie czuje bardzo mięśni podczas ćwiczeń i tak myślę może bym coś zmieniła może cm poleca i chyba ćwiczeń u obli jest mniej niż ja mam rozpisane. Ale dzięki za odpowiedz pomyśle jak to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Iza teraz doczytałam czerwiec i lipiec nie ma opcji ćwiczyć nie mam czasu na sen i jedzenie ale tony ciężarów przeniosę wiec lidze ze może nie będzie tak źle. Tylko w sierpniu i we wrześniu wrak człowieka ze mnie i napady stanow lekowych a siłownia mi pomaga się odstresować.Ech czemu ja tej pracy nie mam rozłożonej w czasie całego roku,i na wczasy bym może z rodzina wyjechała a tak cale wakacje w polu i upale a jesienią inna robota a zima to ogarnięcie zaległości z lata i jesieni.


A Iza na regeneracji areoby robiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Obli przesyłam Ci moje zdjęcie .
Tu chciałam pokazać jak od 1 marca zmieniłam górę ciała i zapytać czy tak ma być??
Więcej wizualnie bardzo się nic nie zmieniło ale mięśnie sa i to bardzo ale pod tłuszczem.Za 2 tyg zrobię podsumowanie.
Po 2 czy mogę na 3 tyg zmienić trening na twój, tamten już mi sie znudził a jeszcze na siłkę będę chodzić 3 tyg ,trochę bym zmieniła jak można.
micha na dzis







Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-20 09:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dodam tylko że zdjęcie jest bez napinki .
Dzis był aqa a michę wstawię jutro bo mi wyczyścili lodówkę a tyle się ogotowałam wczoraj został tylko bigos

I tak patrzę po swoim zdjęciu i widzę BABOCHŁOPA

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-20 21:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
MICHA na dziś zjedzona i jeszcze było mało więc zjadam kromkę chleba przed siłka bo mnie ssało
@ Się pojawiła chwilę przed siłką koszmar


Trening Obli od dziś
Micha mi się cieszy bo miałam więcej chyba siły trenio był krótki i nawet intensywny
10 MIN orbi rozgrzewka
trening i plank 1 seria 42 sek i 2 seria to 38 sek drżenie mięśni miałam juz przy 12 sekundzie.
Przysiad poleciało 45 kg i nawet dałam radę ale w pasie bo myślałam że mi środek wyleci na podłogę no to był by wstyd
A z wyciskaniem sztangi to były jaja bo na płasko ponad 30 wyciskam a na dodatniej lipa zrobiłam 3 serie bo nie dałam rady zrobić 15 machnięć.
Na koniec 65 min jazdy na rowerku w pulsie 65 do 70 % pulsu.Proszę za czas nie bić ale byłam z mężem i czekałam aż on skończy trening,a ma rozpisany na 2 godz .
Spociłam się jak szczur ale jestem bardzo zadowolona z treningu.Jutro aqa i rozciąganie w wodzie




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium