SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no julinka najwyzsza pora wracac na stare smieci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
jestem cały czas

i będę cały czas ,
myslę nad prowadzeniem nowego dziennika ale zobaczę .


Wasze czytam podglądam i podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Aniu a propos LC Saida napisała " LC u kobiet ma wpływ na tarczycę." wiec nie wiem czy to dobry wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
markoto
Aniu a propos LC Saida napisała " LC u kobiet ma wpływ na tarczycę." wiec nie wiem czy to dobry wybor



A Marta chba gdzieś pisała, że LC to często wybór na całe życie, bo potem nawet najmniejsza ilość ww ma poważne konsewencje.
Proponowałbm poradzić się nawet na priv której z Modek. Lubisz chyba ww, podobnie jak ja, więc może bć problem z rezygnacją na dłuższą metę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny

Przepraszam że tym postem wzbudziłam takie negatywne zainteresowanie .


Czytam dzienniki dziewczyn i widzę choć minimalne spadki a u mnie waga w trakcie diety i ćwiczeń to 68 a po kilku dniach przerwy waga ciągle dąży do 72,5 kilo bez względu na diety .W grudniu po mimo trzymanej diety zaczełam brać tabsy i po 2 tygodniach ba nawet po 3 dniach moja waga oscylowała już w tej granicy.

W tym roku przygotowałam sie do wyjazdów miska była czysta było dużo kanapek z razowcem i wiecej jedzenia ale i doba u mnie miała czasem 22 godziny,byłam potwornie zmęczona i niewyspana oraz 3 tyg bez ćwiczeń a na wadze od 6 lipca 4 i pół kilo więcej. Teraz 72,4

Jak to możliwe ?????






Źle sie czuje z tym że sie pilnuję ,ćwiczę i nie ma efektów co zresztą widać i na zdjęciach.
Dietetyk po treningu napisał że


Witam. Być może ma Pani typowo mezo/endomorficzny somatotyp budowy ciała i ciężko się pozbyć mięśni a nawet zwiększają one swoją objętość. Proszę w takim razie zrezygnować na razie z odżywki, odpocząć ok tygodnia i zobaczymy jak będzie później. Być możne całkowita zmiana treningu pomoże. Np na wysiłki typowo metaboliczne. Dziwne jest to, że na zdjęciach, szczególnie to tyłem wydaje się, że obwody znacznie spadły. Biodra, uda zdecydowanie. Pozdrawiam.
29 stycznia 2014 [usuń]


Trening zmieniałam i dietę i nic juz nie wiem. Wierzę w to forum i modki i wszystkie Ladies ale może jestem jakaś inna .


Na pewno moim błędem jest dieta ale ja nie potrafię ustalic swojej aktywności bo nie wiem czasem pracuję jak chłop na budowie ,całymi miesiącami władam wielkim sekatorem ,kopię szpadlem ,a w zimie nic nie robię tylko ćwiczę i odpoczywam.

Ale nawet teraz nie chudnę po mimo dużej aktywnści jedzenia około 1600-1700 kal i przynajmniej raz w tygodniu ćwiczę siłowo a teraz i areobowo.

chyba nie ma dla mnie żadnej alternatywy




pozdrawiam Ania

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2014-07-31 16:45:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Aniu nie przekreslaj wszystkiego.

Z tego co kojarzę to LC na ogol stosowaly dziewczyny ktore mialy nawracajace grzybice.

Wiem jakie dołujace jest to ze sie nie chudnie, ze 1 dzień i wraca sie do wagi wyjsciowej, kurka to jest dokladnie to co u mnie :( Twoje problemy to jakbym siebie cytowala, Obwody nie ruszaja sie , waga tez a na zdjeciach jakby ubywalo.

Zacznij prowadzic dziennik , wpisuj miske i dokladne aktywnosci, moze faktycznie u ciebie zapotrzebowanie jest duzo wyzsze niz dostarczasz i organizm sie buntuje ale jesli nie bedziesz pisac i liczyc to nigdy nie dojdziesz do tego co jest przyczyna. U ciebie dodatkowo jest chroniczne zmeczenie w sezonie, niedosypianie, organizm nie ma sie kiedy zregenerowac.

Moze tak jak i moj tak i twoj dziennik zaginal w morzu nowych dziennikow i dlatego zadna modka sie nie wczytala w Twoje problemy. Zwroc sie o pomoc do modek ale musisz miec prowadzony dziennik bo inaczej ci nie pomoga bo nie beda mialy jak. Dlatego tak cie namawiam do powrotu i regularnego pisania.

Nie poddawaj sie i walcz, jakby co to pisz na priv jakos damy rade razem wyjsc z tego dolka :) i w przyszle lato dumnie bedziemy chodzic w bikini :D





Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-31 17:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Niestety, jeżeli organizm był traktowany wieloma dietami, w tym głodówkami oraz intensywnym wysiłkiem fizycznym, to nie ma się co dziwić, ze szaleje. Z tego co pamiętam, u Ciebie też problemy z tarczycą (?) wystąpiły. I miłośc do nabiału (?).

Skaczesz, zmieniasz, kombinujesz nie chchąc przetestować najprostszych rozwiązań...

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Ruda jestem zdrowa jak rydz nawet są zrobione badania zlecone przez Łukasza.


Miłość do nabialu niee. Strasznie mnie ciągnie tylko do mleka chodź jeszcze rok temu go strasznie nienawidzilam ,brzydzilam się nabialu.

Diety miałam 2 dieta 1000 jak zlecona mi i dziecku mojemu przez dietetyka szpitalnego oraz 2 lata temu dieta karczkowa.


Jakoś strasznie diet nie przerabialam bo nie miałam potrzeby się odchudzać.

Wiem ze diety zrobiły swoje ale jestem uczciwa i wiem ze po mimo tego ze trzymam dietę na poziomie 90 % to odczowam paniczny lek przed głodem,cierpię na potworny stres oraz straszne skoki nastrojów.

Trzyma a miska ladies rewelacyjnaale nie ma efektów a to powoduje dalszy stresu tak w kolko.

Przepraszam pisze z telefonu i to z trasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
julinka39, dziołcha na tyle, ile piszesz na forum, już dawno założyłabyś swój wątek, wypełniła ankietę i ustaliłabyś swój jadłospis na jutro i wklepała go tu i już byłby krok na przód, ku lepszemu!



Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-07-31 17:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Skoro wszystko jest ok, to znaczy, ze coś robisz źle.

Może podejmij współprace z Łukaszem?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium