SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
julinka w trase rob sobie omlety - wymieszane jaja z kasza, usmazone na patelni i to do pudelka do tego osobno warzywa, spokojnie mozna to zjesc na zimno z dodatkiem chrzanu czy musztardy w zaleznosci co tam wsadzisz, ja dodaje jeszcze pokrojonego fileta albo jakas domowe wedline i posilek gotowy, albo wymieszac tylko kasze z jakims zrodlem bialka i warzywami jako salatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
julinka trzymaj się i nie dawaj! Na wszystko i wszystkich jest sposób tylko czasami najdłużej zajmuje jego szukanie
Cierpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny cieszę się że jesteście .


Dziś dzień giełdowy więc od 15 jestem w samochodzie.

rano od 7 lekka praca fizyczna do 13 ,micha jak widać nie mam czasu ani fantazji ,sałatka była zrobiona wczoraj na grila więc ją dziś dojadam,schab piekłam sama.

micha wpisywana nie zaplanowana i prwaie się mieszczę w bilansie

Uwaga moja jak liczę to częsciej zastanawiam się co zjeść i kiedy,wiecej uwagi poświęcam na myśleniu o jedzeniu.

Agresywna cały czas jestem i nie ma to nic wspólnego z jedzeniem ,jestem cały czas bardzo nerwowa i czekam aby na zaczepkę ,nie wiem może to taki charakter .

Dziś dzwoniłam do luxmedu w sprawie badań odnośnie krzywej cukrowej i krzywej insulinowej .W luxmedzie krzywej insulinowej nie robią mogą mi zrobić aby poziom insuliny ? tylko czy to przyda mi się do czegoś.?


Nie wiem czy już to pisałam ale jestem dzieckiem z adopcji i nie znam swoich biologicznych rodziców i trudno powiedzieć czy oni mi a ja swoim dzieciom jakiejś choroby nie przekazałam w genach?

a ponoć korzenie mogę mieć romskie


picie 3 litry wody niegazowanej 4 kawy ,herbata owocowa,pokrzywa

leki magnez z potasem,tran,multiwitamina
Warzywa jem w dużej ilości i czasem jak nie ma innej możliwości wspomagam się sokiem pomidorowym lub warzywnym.


Widzę że białka jest za dużo ale nie miałąm ani pieczywa ani czasu na gotowanie kaszy czy ryżu i tak wyszło






Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2014-08-04 19:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
To już wiesz, że taka lodówka by sie przydała- może zatem warto w taka zainwestować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
rano byłam na giełdzie w południe wróciłam i teraz znów jadę

michę wstawiam i taj jadłam dziś na giełdę wezmę schab i kupie sok i powinno być ok


dzis nie ćwiczę mało spałam i jestem strasznie zmęczona. Jutro na zumbe i pilates sie wybieram .

lodówka wskazana bardzo ,pić mi się chce.

picie 2 kawy ,pokrzywa, woda 2 litry.

supli dzis nie brałam



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Też nie mam lodówki. Ja czasem zamrażam wodę w plastikowej butelce i wkładam do torby termicznej. Trzyma trochę, więc nie powinno się nic robić, jeśli to jedzenie zjesz w tym samym dniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Masz fajny pomysł z tą woda. Miałam miecho w torbie termicznej i troche chłodu trzymała :) cieszę się ze to juz koncowka.Ale jak mam jakas robotę to o jedzeniu nie mylsle ale w samochodzie non stop.Mam wodę i ja sobie popijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziś dzień jeszcze gorszy niż wczoraj.

bardzo mało snu ,jestem strasznie rozdrażniona ,waga z rana poraz kolejny poszybowała w górę i wiem od czego po ogórkach koszonych do obiadu. Abu zjadłam wypiłam wody i czułam jak mi brzuch rośnie i nogi tak szczypią więc też puchły.

Strasznie tęsknię za jakimś urozmaiceniem w diecie, Strasznie jest pilnowanie miski i sprawdzanie wszystkiego pod kontem mleka i słodzika.

MISKA DZIŚ KIEPSKA STRASZNIE ale jutro wybieram sie na badanie insuliny i mam 12 godzin przed nic nie jeść a o 19 jadę na pilates i zumbę więc nie miąłm jak zrobić inaczej ,zresztą dziś mi czas nie dał

suple
magnez potas,tran
picie pokrzywa,zielona herbata,inka ,3 kawy prawdziwe.
warzywa do oporu.


Nie mam siły dziś nic robić nie chce mi się chodzić ,nawet siedzieć mi sie nie chce ,ciężko mi nawet po schodkach do domu wejść ,ale na zajęcia mam ochotę jechać czy ktoś to rozumie.




Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2014-08-06 16:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nie przejmuj się. Chyba wiele z nas tak ma. Cały dzień nie mam siły na nic, nawet na stanie przy arach, ale jakoś trening idzie. To pewnie endorfinki nakręcają nas. Ale rozsądnie - masz ciężką pracę, jak będziesz bez jedzenia, to jednak sobie może odpuść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
DZIŚ mi Iza rak wyszło przez jutrzejsze badania.


a zajęcia postaram się spokojnie ,bo jutro znów nie bedzie treningu.


Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2014-08-06 16:49:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium