SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny wielkie dzięki :) mobilizacją dla mnie jest pewna laska na siłce jest młodsza o 20 lat i dużo sprawniejsza ,pokazuje swój kaloryfer na brzuchu .Chcę pokazać że 40 -dziestka też potrafi :)

Życie zaczyna się koło 40- dziechy to moje motto na dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
ZAKWASY mam prawie wszędzie nawet aqa nie pomógł wręcz czułam każdy mięsień,i tu z tego miejsca pozdrawiam Renatke która w basenie stoczyła mordercza walkę z gąbkowym makaronem .Walka zakończyła się wygraną gąbki i podbitym okiem naszej koleżanki .
Kurcze ale się uśmiałam
Był aqa dziś a siłka jutro

Micha na dzis nie udana było za mało i mam chęć na tłuste ,zauważyłam że juz mnie tak do słodkiego nie ciągnie .
Na jutro zakupiłam kurzęcą wątróbkę myslę ją usmażyć na oleju kokosowym poddusić ze szpinakiem oraz cebulką i do tego nie wiem co ale chyba by pomidor pasował ,zobaczymy jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziś był trening
10 min bieżna trochę bieg trochę szybki marsz.
Wzniosów bokiem nie wpisałam bo nie mogę ich znaleść w po treningu i zapomniałam o
MC było 15 razy 50 kg
2 razy po 8 razy z 60 kg
brak siły i ręce przy tym miękkie myślałam że piszczę sztangę


Zresztą zapomniałam mojego notesu gdzie wpisałam obciążenia i powtórzenia i żeby łatwiej było zapamiętać robiłam 3 serie po 12 razy.

Po siłce wróciłam głodna jak pies i tu się przyznaje że wpadło kawałek cista drożdzowego.

Yerba smak mnie intryguje nie tylko mnie dziecko moje łaziło za mną i mlaskało próbowało złapać smak i złapała stwierdziła że smakuje jak zioło
Zaintrygowała mnie tym spostrzeżeniem







I przepraszam za śniadanie za dużo mleka i ww ale strasznie chciałam owsianki bardzo bardzo


Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-16 21:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Te mialam owsianke, tyle, ze przed kolacja.


Z tym ziolem, to cos musi byc - u mnie w pracy tez tak porownali. Tylko skad wszyscy wiedza, jak smakuje ziolo?

PS> Jak bede zamawiac (ale jeszcze troche mam w zapasie), to Ci jakas smakowa podesle.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-05-16 21:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Iza jak bym mogła Cię prosić o podanie dobrego źródła. Bo tak jak pisałam ze byle co za grosze można kupić ale żeby działało i smakowało to trzeba i zapłacić i wiedzieć gdzie kupić :)
A i ja się zastanawiałam gdzie moje pirworodne poznalo smak zioła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Micha na dziś

był dziś trenio bo jutro nie mogę



Uwagi no przysiady ok i 40 kg poszło ładnie problem nastąpił przy wykrokach w 3 serii z obciążeniem 12 kg na rękę ni z tego ni z owego wlazł mi ból kolano i to bardzo.Ćwiczenia dokończyłam i po ćwiczeniach był jeszcze rowerek 25 min ,przejechałam 10k przy pulsie 130,wczoraj też był rowerek i zapomniałam napisać
Ale kustykając dolazłam do samochodu

10 min bieżnia bieg i marsz, na koniec brzuchy i unoszenie tułowia na ławce

Czuję się strasznie spuchnięta ,nawet nigdy nie widziany cellulit wylazł mi na uda ,i brzuch masakrycznie wywalony a do @ jescze tydzień i coś trochę cycki mnie pobolewają.Obserwacje prowadzę nadal.Zastanawiam się czy nie ma to wpływu bo całymi dniami siedzę w tunelu foliowym w tęp ok 40 stopni a jakos nie za duzo piję .







Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-17 20:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Prowadzę od pewnego czasu monolog ale szczerze to nawet jak nikt nie słucha to lubie sobie pogadać i popisać.
Miało być jutro ważenie ale nie bedzie.Jestem przed @ i to bardzo wyglądam i czuje się jak balon wiec nawet nie będe sie kompromitować .Znając życie to @ zawita gdzieś za 4 dni ale początek jest. Michy dziś nie liczyłam bo mam kłopoty z moim starym i jak zwykle w takiej sytuacji poległam zamiast białka z miecha zjadłam rosół z kluchami i wieczorem piwo ech jakie to życie jest trudne.
Pomiary zrobię za 2 tyg i to minie 12 tygodni z wami .


A o dzień po dniu trenia jest ciężko ale nie niemożliwie.Kolano boli


Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2013-05-18 21:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jedno piwo, to nie tragedia. U mnie w temacie to wygląda, że ja jakaś uzależniona jestem, bo tak przeżywam, że nie piłam. Piwo mnie kusi latem, jak jest gorąco. No i wino czasem. Wódki nie lubię. Ale na imprezie czasem trzeba się znieczulić. Współczuję sytuacji z mężemAle w sumie to chyba fajny jest - na siłkę z Tobą jeździ, a nie zrzędzi. A tak poza tym to podziwiam ludzi, którzy przez lata są razem.
Yerby nigdy nie piłam, młody mam nadzieję smaku zioła nie zna, ale za to się zastanawiam, czy babcią nie zostanę, bo od 3 lat zakochany

A taki przysiad z 40 kg - dla mnie na razie marzenie niedościgłe

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

Następny temat

Przemiana wiosenna annawcz

WHEY premium