SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Porandojin/DT/podsumowanie+foto 47,83,90, 118

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Ciężki dzień na bieganie. Strasznie wolno mi dzisiaj to 10 km szło. Teraz boli mnie głowa i czuję mocne zmęczenie. Miska czysta i zgodna z rozkładem. Postaram siè ptem wkleić wszystko. Teraz idę odpoczywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
Kibicuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Ostatnie treningi:
Dzień A
Wyjątkowo dobrze cgrało - nie mogłam oddychać i napiąć odpowiednio mocno brzucha.
Nie było chyba interwałów, żeby oszczędzić bolący mięsień.
Dzień B
Podchodząc do ćwiczeń czułam moc, wiec podokładałam w niektórych.
Szczególnie zadowolona byłam z wyciskania stojąc, chociaż dalej odczuwam różnicę między lewą i prawą ręką.
MC też robiło mi się dosyć wygodnie. Trudno mi tutaj stwierdzić jednoznacznie, czy technicznie robię dobrze. Pewnie niedługo nakręcę filmik do oceny.
Wypady niestety zrobiłam z tym samym obciążeniem, ponieważ pod koniec pierwszej serii wrócił ból lewego przodu uda. Z tego też względu interwały nie były na max.

Dzisiejszy bieg - za gorąco i czułam, że moje nogi nie zregenerowały się dostatecznie po wczorajszych ćwiczeniach. Jest mi niedobrze, boli mnie głowa i nie mam siły na nic.
zułam się robiąc wiosło - czułam, że pracuję łopatkami. Starczyłoby mi na jeszcze jedną serię.
Plank - tutaj coś mi nie .


Najpierw micha




Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-13 22:29:36




Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-13 22:30:17




Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-13 22:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
I obciążenia:









Planuję zrobić sobie rowerowy wypad, więc przeciągnę prawdopodobnie jeszcze ten trening do tego czasu dodając od przyszłego tygodnia 4-tą serię po 6 powtórzeń.

Jutro dzień z większymi węglami. HURAaaa
Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-13 22:33:02

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-13 22:33:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Dzisiaj była siłka i interwały. Ćwiczenia mi za bardzo nie szły, chociaż udało mi się zachować progresję. Czuję się bardzo zmęczona. Przy interwarłach nie wystąpił już dzisiaj ból, ale nie były one zbyt efektowne. Po 2 pierwszych ledwo zachowałam trucht.

Po treningu 120 przysiadów, ale z 4 przerwami.

Na tym kompie mam problemy z dodawaniem plików (pewnie brakuje jakiegoś programu), więc wkleję michę i obciążenia przy okazji z kompa siorki.

Płyny: woda 2l, herbata x3, kawa z mlekiem w planie na wieczór.
Suple: kombucha.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-14 17:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Dzisiaj były interwały poranne.
Micha czysta i zgodna z planem.
Suple - kombucha i magnez musujący.

Udało mi się zakupić dzisiaj quinolę i ciecierzycę. W planach na jutrzejsze śniadanie p;acuszki wg. Marty.

PS
Micha na jutro będzie zaplanowana, ale nie wiem na ile uda się mi ją utrzymać, bo idę na rodzinną wielką imprezę i może wpadnie jakiś karczek z grila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
Porandojin, a dasz namiar na te placuszki? Też nakupowałam ciecierzycy do oporu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
aaricia
Porandojin, a dasz namiar na te placuszki? Też nakupowałam ciecierzycy do oporu.



Właśnie nie mogę znaleźć albo coś mi się pomyliło. Nie zrobiłam, ale użyję poprostu ugotowanej ciecierzycy i zmiksuję ją z jajkiem, dodam proszku do pieczenia i zobaczę co wyjdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta kobieta 25 l redukcja

Następny temat

początkująca redukcja

WHEY premium