SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Porandojin/DT/podsumowanie+foto 47,83,90, 118

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
TRENING 3 tydzień 1



SW
Rozgrzewka - skakanka
Siłka
Skakanka
Rozciąganie

Wrażenia:
Przysiady - w miarę ok.
RDL - o wiele bardziej go lubię, niż klasyczny MC. Może przez to, że nie muszę sztangi za każdym razem dźwigać z ziemi. Ogólnie moc była.
Wyciskanie skos - tutaj dalej jakiś spadek mocy.
Wiosło - lubię to ćwiczenie i raczej nie sprawia mi trudności. Przy drugiej serii po 12 powtórzeniu miałam problem ze ściągnięciem łopatek, dlatego wpisałam tylko 12 powtórzeń.
Dzień Dobry - czułam jak naciągają mi się uda od strony pośladków, ale odbieram to uczucie raczej pozytywnie.
Plank - pierwszy jeszcze bez większych problemów, ale drugi to porażka.

Ogólnie ujmując - dalej mam jakieś słabe dni, 15 powtórzeń to masakra.





Wieczorem przysiady i callanetics.

Czuję za każdym razem przy rozciąganiu, że lewa część mojego ciała ma duże przykurcze. Z prawą nie mam problemów.

Suple: kombucha, omega 3, magnez.
Płyny: 2l wody, w planie 2 herbaty.




Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-27 17:27:22

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-27 17:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Iza przysiad ze sztangą to jak liczysz obciążenie krążki i gryf?? czy jak ?,rety bo ja 30 kg to ze wszystkim ale ostatnio sobie dołożyłam i strasznie nawet chyba 10 razy nie dałam podnieść a różnica to tylko 3 kg było .A dziś się tak narobiłam że dopiero z kawa siadłam do komapa i ze strasznym głodem .A olej kokosowy zjadany łyżka ok i upiekłam rybkę z tym olejem smak super będzie jedzonko na kolację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Poran, nie ma załamek jedziesz z koksem

Jak to mówią u mnie na siłowni "masa sama się nie zrobi"

I podoba mi się Twój zmodyfikowany trening

Faktycznie dziwne te pomiary Ci się robią

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Tak Aniu - obciążenia i gryf łącznie. Jakby to było samo obciążenie, to chybaby mnie zabiło.

Gesti - dzięki, tylko ja nie wiem, co się stało z moją siłą - wp******iło ją coś, czy co?
Marta mnie podejrzewa o nieumiejętność mierzenia się, a ona ma doświadczenie. Nie czyta z fusów i nie wróży z kuli, ale jako doświadczona szamanka ma umiejętność jasnowidzenia.

Ogólnie to szacun dla twórczyni treningu 4nn. Wyglądał tak nie groźnie.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-27 17:47:40

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-27 17:51:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Porando pewnie planku była już mowa i jesteś pewna, że robisz go poprawnie? Bo umiejąc go trzymać 60sek to powinnaś umieć też planche zrobić

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
No niestety te treningi tak wyglądają fajowo, gorzej jak się zrobi, to chce się wyć

No to nie wiem, może się wytatuuj na wskazanych do pomiarów miejscach

A serio to rzeczywiście dziwine

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Pewnie nie robię tak, jak trzeba. Robię po prostu tak, że mam wrażenie, iż nogi oderwą się zaraz od podłogi, a brzuch staram się spiąć poprzez próbę przyciągnięcia kości łonowej do przepony. Cała się przy tym trzęsę, jak osika, a oddychać jest mi bardzo ciężko. Może za jakiś czas załapę, jak mam go wykonywać prawidłowo i wtedy będę nad nim pracować. Na razie staram się przyzwyczaić ciało do tego ćwiczenia.


No to jeszcze dzisiejsza miska, podzielona oczywiście na 5 posiłków:




Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-04-27 20:05:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech... Zrób no nowe zdjęcia.
Jak nie schudlaś, to ja się zdenerwuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Martusia - postaram się wrzucić tutaj zdjęcia wieczorem. Usuń je, proszę, po obejrzeniu. Czy wcześniejsze do porónania też od razu wrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć, to najlepszy sposób wyłapania tego, czy coś się dzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta kobieta 25 l redukcja

Następny temat

początkująca redukcja

WHEY premium