SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251564

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Nie wiązałem go na maxa bo jeszcze plecy są nie w pełni sił. Jak tylko wyzdrowieje to wówczas łezki mu polecą

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Polaco - sorry pominąłem Ciebie ale na karteczce mam zapisaną odpowiedź Tak oczywiście możesz napisać, czekam...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
nic się nie stało byku pewnie mnie ominąłeś bo ja taki malutki...

czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Wlasnie szukalem jakichs zawodow w grudniu i sie znalazly. Szkoda ze tak daleko ale jak bedzie forma i bedzie mozna startowac z poza wielkopolski to przyjade. A no i najwazniejsze jak jeszce bede studiował

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
thx wuchta za opinie :)
w sumie chyba wezme tego DECA STACK'a - chyba bo ten smak z tego co czytam to jest mega ****oowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Z miejsca chcilabym podziekowac(takze Grzechu) Rafałowi za cenne wskazówki,pomoc i poświecony czas na nasz start,Dlatego niebawem juz na 100% odwiedze Cię z zaległym podarkiem-podziękowaniem.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
W w/w zawodach mogą startować wszyscy studenci posiadający legitymacje studencką i AZS-u.W niektorych przypadkach dopuszczony jest start ,,poza kokursem'',jak kolega Grzegorz,ktory nie miał legitki AZs-u.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wuchta - wrocilem

Przeczytale wszystkie zalegle posty i napisze tak - MOC I POTEGA

Co do zawodow... pamietaj ze organizm to calosc i powazna ingerencja jaka byla operacja na pewno nie bedzie bez wplywu na wyniki przez kilka miesiecy. Wiec zero stresu, regeneracja i przygotowania na swiezo

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Michał - to super zapraszam, bedzie super atmosferka i nieoficjalne spotkanie członków SFD

Ziomal - tylko przygotuj sie na mega hvjowy smak ale trzeba byc twardym a nie miękkim Fajnie czesze i frajda z treningu

Zwierzolud - nie ma sprawy To dla mnie czysta przyjemność. Nie przynoś żadnego podarku bo więcej na zawody nie przyjdę
Szykuj formę na kolejne zawody ale wcześniej wylecz plecy do końca i teraz obowiązkowo tydzień przerwy od treningów.

Bamf - cześć ojciec po dłuższej przerwie No z tąmocą to troszeczkę na wyrost ale poprawię się i do zawodów będzie lepiej. Chyba

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium