SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 425737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Film nie byl w całości i jak widziałem to schodzil też,ale nie jest to w tej próbie zabronione.Co do Twoich treningow pod Sochaczew,to jeszcze kilka możesz zaliczyc. Ciężary z których Ty nie jesteś zadowolony sa na pewno dla 95% ćwiczących poza zasiegiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
16 w minute ze schodzeniem z drążka to też nie jest jakiś kosmiczny wynik, oficjalny rekord 14 powtórzeń zostanie szybko przebity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Podciaganie super szczególnie podobało mi się matkusa.
Dla urozmaicenia iti wstawi moją próbę pompek na poręczach na komendę góra- dół/2 sek./:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
dipy na komendę




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Miało być zatrzymanie na 2sek. a wyszło na 1sek.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-bardzo ładna próba.U nas na jesieni zeszłego roku też tak te dipy wyglądały i dyktowałem praktycznie takim samym tempem jak na filmie.Tym wynikiem miałbyś 3 miejsce ;) Pierwszy miał 32 a drugi 30. Za miesiąc jak nam się podciąganie przeciągnie to zrobimy tak samo tylko po dwóch na jednych poręczach twarzami do siebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
i tak powinny dipy wyglądać na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dokładnie,bo wszystko jest czytelne.Wadą może być jedynie to że nie da się idealnie wszystkim zawodnikom podyktować takiego samego tempa.Te różnice są jednak minimalne.Ruch płynny z akcentem na górze bez zatrzymania na dole też jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz, ty cały czas trzymasz formę bardzo mocno, podoba mi się.

TaDzik - Bardzo siłowe i mocne Dipy - Bardzo czytelnie, podoba mi się

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
MaRio jak się Tobie podoba to się tylko cieszyć no może nie z ilości.Spróbuję te 30 x zaatakować:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium