SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 783110

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
ja wlasnie po treningu... wkurzony bo nie zrobiłęm czwartej i nei dokończyłem 3 serii wyciskania na barki z powodu bólu wlasnie w barku

i dzisiaj brzuch po wznosach prostych nóg mnie napier.dala jakis miesien w nodze przypuszczam że krawiecki chociaz jak robilem dalej wznosy to nie bolal, jedynie przy unoszeniu nogi bez cwiczenia

hehe specjalnie robilem 2 cwiczenia na skośne bo u mnie ich prawie nie widać a nie czulem by cokolwiek pracowaly#-)

i mam pytanie - ile ma sie unosić tułó przy SPIĘCIACH nie SKŁONACH? wiem ze barki tylko maja sie odrywac ale ma ktos fotke? bo mi sie wydaje ze za malo go unosze ale wiecej nie moge na tej ławce płaskiej

a wy jak cwiczycie brzuch - na podlodze czy na łąwce?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418


paczcie jaka mam kozacka nakladke na windows

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10277
Leżysz na podłodze podnosisz kolana do 90 stopni i łokciami dotykasz do kolan i to są właśnie spięcia a6w to są właśnie spięcia jakbyś nie wiedział
Dzisiaj mam 22 dzień a6w i jutro już po 16 powtórzeń, tropche szybko dziasiaj ćwiczyłeś ja jak ćwicze to między 17 a 18 godziną szybciej nie ćwicze. jak skończe a6w to tydzień przerwy na zregenerowanie mięśni i zaczne legendarny absII, zaczne od pierwszego poziomu i będe go jechał aż do następnych wakacji. Mam zamiar dojechać do ostatniego poziomu.

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
kurva wreszcie w domu
za***any dzien w robocie znowu
echhhhhhhhh
ide oszamac obiad bo padne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4006
Witam po ponownej tygodniowej przerwie(oczywiscie praca)!
Musze nadrobic teraz wszystkie zaleglosci na sfd.

Zaraz 200 Respect!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
dzis pierwszy trening zrobilem po tych moich pijackich wyskokach i az sie kurva zdziwilem :

wyciskanie plasko :

80kg x 12
90kg x6
95kg x 2 + 80kg x 6

Potem mi sie znudzilo i poszedlem do domu

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6269
hehe gratulacje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 209


może teraz..
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
no i co z tym zdjeciem
to smieszne ma byc
pfffff
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2015 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18472
takiego ziomka to ja codziennie pod monopolowym widze :D

http://www.sfd.pl/temat272567/ wejdz dowiesz sie wiecej
http://www.sfd.pl/temat273747/ przeczytaj zanim zlozysz nowy post
http://www.sfd.pl/Siatkówka_-_zasady_gry-t299929.html siatkowka zasady
http://www.sfd.pl/koszykowka_zasady-t299570.html zasady gry w kosza
http://www.sfd.pl/temat284454/ przedramiona wg mnie
http://www.sfd.pl/siatkowka_zasady-t299929.html siatkowka zasady
Tylko Legia/Narew/Hutnik

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

electro
Polecane artykuły