SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668194

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no to ciekawe.
a to Twoj jakis dobry ziom? bo jak nie to jakby mi tak mowil to bym go wysmial/zbesztal/albo w ogole nie gadal z nim/albo wy***al(zaleznie jakich słow by dobieral)
niecierpie jak ktos cos mowi negatywnego o mojej dziewczynie (aktualnie nie mam)

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
no właśnie to człowiek którego znam od przeszło 12 lat. Dlatego nie rzucałem się tylko spokojnie rozmawiałem. Denerwujący jest fakt, że mądry to on zawsze potrafi być ale jak wspomnieć jego ostatnią ( i jedyną panne ) no to tego jego geniuszu nie widać jakoś było. Szanuje go za to, że potrafi powiedzieć o co mu chodzi a nie się cacka, pieprzy jednakże takie podejście mnie w****i*ło i to mocno. Najbardziej mnie rozśmieszyło, że jak dla przykładu mu pokazałem, że mój drugi kumpel świetnie się z nią dogaduje to ten zaczął tworzyć teorie spiskową że on może udawać żeby mi głupio nie było...śmiać się mogłem ponieważ doskonale wiem jak wygląda sytuacja naprawdę no ale cóż. Wkur*wiony jestem tylko

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Yarek- mowi prawde keidys wrzucilem mu ze jego laska wyglada jak wiesniaczka, ma ryj jak burak- i mnie zbanowal na kilka mc nie odbieral tel smsow i nic wogole -****!

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
yarek też nienawidze jak ktoś coś złęgo mówi o mojej pannie. Zdzierże to jeżeli mówi to osoba którą szanuje, mówi normalnie a nie bluzga i jest to prawda. Bo na tym przykładzie wymienił wadę i powiedziałem, że mnie o tym nie musi mówić bo doskonale o tym wiem. A ten "to po ch*uj z nią jesteś ?"

seba współczuje...ja na szczęście diete mam sponsorowaną, ale wszelkie suple sam musze kupować i wole nawet starym nie wspominać o tym, że jakieś biore bo ci za dużo o sterydach się nasłuchali hehe

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
skoro juz jestesmy przy temacie, to wie ktos po wiela chodzi tera worek cebuli??

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
tak patrze na te wasze treningi to serii jak u sezonowców chyba zrobimy konkurs kto wiecej serii na jednym treningu

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
stash u mnie w warzywniaku kg cebuli okolo 2zl

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
w tych seriach to mnei nikt nie przebije

a niedlugo bede robil plan oparty na 10x10... ale to tez w sumie lajcik


seba masz nauczke XD

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ale mnie ten człowiek wkur*wił i wyrpowadził z równowagi !!! ;/

seba mam urodziny za 21 dni no już prawie 20...też mnie naszły rozkminki powazne

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
yarek mozemy sie zmierzyc
ja samych unoszen na boki stojac (barki)
robie 10 serii

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium