SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668266

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no ja wlasnie robie img do 1 cwiczenia czekam an temat i kudzwa nie ma xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442




FU: MASZ TU MOJA "NORTH FACE"

don, myslalem ze takie cwiczonka juz dawno sprawdzone...a tu taki wstyd

Seba:
dobrze prawisz, ale mam kilka powodow dla ktorych na przyklad nie bije kobiet i dzieci - sa to jakby wojownicy nizszej kategorii... ale macie szczescie, hyhy..

A tak na powaznie to nie mozna robic co sie podoba byle nikomu w droge nie wchodzic. Z drugiej strony czasem trzeba dla dobra ogolnego przybic komus gwozdz do trumny.

PS: szerokie spodnie sa OK, ale nie nosisz chyba rozporka z tylu na wysokosci kolan, he?

Laywoman:

jesli cie doprowadzilem do szewskiej pasji to przepraszam... moze na jakas niedobra faze Ksiezyca trafilem... Ponoc zawsze rozladowywal Cie zabawny tekst typu "pokapoka... hontas ogladalas?" Tam bylo od groma tekstow...
Na pewno rozladowuja...ze wszystkiego, nawet tresci pokarmowej bo sie rzygac chce...

arek: tak na prawde to ja nosze czarne/granatowe bojowki/sztrukszy/apexy(wiadomo: spore nogi), jasne koszulki z rekawkiem- nieco obcisle, ciemne spodnie, buty sportowe, czarne/granatowe skarpety/czapki/rekawice/kurtki. Tak sie sklada ze te drozsza czesc garderoby kupuje w "North Face" (zaraz FU powie ze sam mam nordycka gebe, hehe (patrz:zdjecie). Buty za 95 funtow(gore-tex), spodnie za 65(apex), cienka kurteczka za 150 funtow(gore-tex). z subkultur to oczywiscie styl metalowy... kiedys odchoduje jeszcze wlosy...jak bede bogaty... rok temu je scialem przed samobojczym wyjazdem do UK z 60 funtami, przedtem przez 8 lat nie tknalem ich nawet nozyczkami...




Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-09-17 18:50:49

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
słabe barki

sprawdzałem ale nie jednorącz.
bo jakos nigdy nie lubiłem tego.
ale ostatnio to czego nie lubiłem działa wyśmienicie

kurfa załatwcie mi ktoś offica jakos albo excela bo nie moge diety trzymac


ale łapa spora nawet.


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-17 18:57:11

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
http://www.btmon.com/Applications/Windows/Microsoft_Office_2003_PL_CD_1.torrent.html

doniu lapaj ofica.

co do 1 cwiczenia mam opisane 1 na bica larego ktorego nikt nie wykonuje kogo znam a bardzo fjane i nie wiem czy osobno to opisac czy do twojego ***nac, tylko ze to zadne zastepowania czegos raczej ruch niekonwencjonalny.
I mam dylemata

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
do jednego, po***** robić śmietnik.
jeszcze kilka się znajdzie.

ale opisać.

pozycja wyjsciowa
pozycja końcowa.

fotki będzie cięzko załatwic troche, zrobiłbym ale nie mam cyfrówki.
a telefon popsuty.

dzieki zaraz sprawdze tego ofica.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233


wykonalem sam rysunek moze byc? przejdzie przez normy uni europejskiej?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ustaw poziomą ławkę przy górnym wyciągu. Połóż się na niej na plecach tak, zeby głowa było blisko maszyny. Schwyć oburącz (podchwytem) drążek zamocowany do linki wyciągu, w rozstawie dłoni równym około 30 cm. Następnie uginaj przedramiona do dołu, w kierunku czoła, trzymając cały czas ramiona prosto.

opis larego +chcialem cos od siebie dopisac [sporo]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dalej kiepsko, Don, moze i jej nie napinalem, ale to lapa slaba, a bary za***iste. spojrz na druga rekejak nie mozesz sie dopatrzec, albo tu:
https://www.sfd.pl/temat277278-strona9/ -druga fotka lekko zamazana-oddal sie od monitora

Poza tym slowo "slabe" mnie lekko urazilo. W ktorym cwiczeniu slabe? na unoszenia bokiem , w opadzie i przodem ponad 30 kg zeby cos poczuc (nawet nie robie tych cwiczen), zza karku splycone 140kg (wyc na barki to nie jest moja dobra strona), a pokaz swoje to ci powiem, Don

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
popatrz nawet widać o co chodzi

wykonaj jeszcze do unoszenia jednorącz hantelka w góre.
w opadzie jednorącz opierając się drugą ręką o coś.

wiosłowanie na kiju- kij miedzy krzesła i robisz wiosłowanie odwrotne.



mds w czym to sie bedzie otwierać ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Don a co nie mzoesz sam?:>

co do pliku- jak sie otwiera? bitcomet -program z www.nowe.pl 

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium