SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668205

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie no w sensie ze mi sie tam jedzic nie chce 4x w tygodnie bo dalej mam niz na silke +lutra trzeba by bylo montowac + przebduowac 1 sciana a narazie pct dla mnie wazniejszy aislownie mam

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a ja wszystko w ejdnym
nosilem do szkoly:
1. multi-notebook
2. multi zeszyt do wyrywania kartek (ze 100 kartkowego sie zrobiła okładka i pelno papierow na podlodze)
3. ksiazke jak mialem klasowke zeby zrzynac
4. reszta wypelniona jedzeniem

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ty chociaz sciagales na kalsowkach mi sie nie cchialo liczylem ze cos pamietalem z lekcji xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4428
ja miałem tylko z 3 zeszyty dziennie i książke tylko jak sprawdzian byl zeby dać na kolana pamiętam jak mi ksiądz pod******lił jupika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
kur...jeszcze az 40 sogow xD moze ktos mi skolowac? xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4428
ja juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
jak soebi pomysle ze jakbym wczesniej na forum byl to bym byl specjalista.....

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak tu nabije eksperta przezucam sie do odzywiania po znawce pozniej specjaliste i eksperta xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
podpowiem wam kilka metod na sogi
a) na sepa
bierzesz w temacie dajesz soga kolesiowi kotry ma abona i piszesz "fjanie to ujales sog!" i liczysz ze odbije xD
b)
odpowiedasz tylko osoba ktore maja abonament i nie dostales od nich soga xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
heheh dobre Seba, bedziemy korzystać z Gwjazdorem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium