SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668234

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja z kumplem zostalem co go stara nie puscila bo za duzo pil

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
http://www.onet.pl/083 to bylo zbyt piekne..

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
no czytałem lipa ale cóż jak już polak odzniesie sukces to mu go upier... ale mamy dwa złote medale z ME w pływaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
pamietacie, Malysz tez byl zdyskwalifikowany za zbyt dlugie narty, kiedy zaczynal pieknie skakac. dobrego zle poczatki

przeciez to nie jego wina..

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
tez byl zdyskwalifikowany bo miał zly kombinezon to wtedy jak juz tracil forme i sztab szkoleniowy kombinował non stop nowe narty kombinezony
tak dodałem do wypowiedzi poprzednika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dobra panowie ide spac ktos musi pracowac byscie mogli op*****lac sie wstaje o 4=/

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
****a znow listy nie mam tzn osob z sfd wezcie piszcie kto chce byc znowu hyh czyli w praktyce kwic a mon hyhy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
5040999 jak chesz to pisz

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
yo yo yo sorki ale nie chce mi sie czytac i nei jestem w stanie... wroilem dopiero z wakacji i jestem troche podpity:/

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Co do Kubicy!!!
Tak sie cieszylem z tego siódmego miejsca, a teraz to juz ch*j!!!
Znowu sie potwierdza ze wszyscy na swiecie nienawidza Polaków!!!
Pier*olony swiat!!!
KU*WA!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium