SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668308

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ładny mam nowy avatar?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
No mi sie podoba bo sam jestem bykiem(znak zodiaku)!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Lubie byki ale ostatnio mialem niemile spotkanie zwiazene z bykami!!!
Oto ta historia:
Bylem ostatnio na takiej wsi!!!
Jednego dnia chcialem isc do sklepu, chociaz byl daleko, poszedlem´, bo chcialem sie przejsc i posluchac muzyki(jeszcze w tedy nie wiedzialem ze to jest 8km.).
Ide i zobaczylem ze jest droga na skróty wiec poszedlem ta droga(woklo byly pola).Ide tak kilka minut i patrze ze na prawo byki sa, ale nic ide dalej(przeciez bez przyczyny nie sa niebezpieczne).Nagle patrze a jeden byk sie na mnie patrzy(rogi mial wy***ane w ch*uj, po metrze na strone).Stoi i sie prosto na mnie patrzy, nie spuszczajac ani na chwile ze mnie oka:Tak sobie pomyslalem "o co chodzi?"
Ale ide dalej!
Po chwili...nastepny sie na mnie patrzy(ten pierwszy nadalstoi i sie patrzy), po chwili trzecie sie zaczyl na mnie patrzec!
W tym momencie sie troche niepewnie poczulem(wiadomo), ale mysle "o co chodzi, czemu one sie tak na mnie patrza?"
Patrze na dól na swoje ubranie...czerwone spodnie!!!!!
O KUR*WA!!!!!!!!!!!
Juz wiedzialem czemu sie tak na mnie patrza.
Od razu przyspieszylem, ale nieznacznie, bo wiadomo ze ucieczka dziala najgorzej na zwierzeta.
Ide dalej(spekany oczywiscie) i co chwile sie patrzylem czy nie biegna czasem za mna(to ogrodzenia za którym byly to jakiej kur*wa dwa pozimy cienkich linke i nic wiecej, mysle sobie ch*uj , przeciez jak sie rozpedza to zaden problem zeby to roz***ac!
Ide dalej(co chwile sie patrze w tyl)
Pomyslalem sobie "jak ja wróce?"
I pomyslalem zeby isc normalnie szosa!
Dochodze do szosy i patrze w lewo, gdzie mam zamiar isc z powrotem a tu...znowu byki po prawe stronie(jeszcze blizej szosy niz tamte) i sobie mysle "jak ja mam wrócic?"
W koncu doszedlem do szosy i ide szosa, ale nawet na szosie sie patrzylem w tyl)
Pomyslalem ze zdejme bluze, podciagne nogawki i bluza bede zaslanial bok nóg, tak zeby nie widzialy tych spodni(to byl nawet dobry sposób)
Ide dalej(pomysl juz mialem)Nadal sie za siebie ogladam!!!
Do tego mialem sluchawki w uszach!!!
Nie chcialem wylaczac muzyki,ale tez nie chcialem zeby taki bak z rogami metrowymi zaje*bal we mnie od tylu jak bym sie tego nie spodziewal!!!Dlatego sie ciagle ogladalem!
Ide tak juz przeszlo pól godziny i nawet nikt sie nie zatrzymal zeby mnie podrzucic(chu*je ***an*ne).Patrze na zegarek a tu jeszcze 10min so zamkniecia sklepu, wiec biegne, ale ze mialem grube ciuchy i plecak i bylem bez kondycji(bo dawno nie biegalem ani nie gralem pilke) nie pobieglem za dlugo!
Az w koncu jeden koles sie zatrzymal i mnie podrzucil(okazalo sie ze do sklepu jeszcze troche mialem i w 10min bym na bank nie zdarzyl)!!!

Zrobile zakupy i ide z powrotem, i pomyslalem zeby znowu stopa zlapac, wiec macham reka na kazdy przejzdzajacy samochód!!!
Nikt sie nie chcial zatrzymac(chu*je)!!!
W koncu sie zatrzymalo jakies BMW jak naliczylem to byl to chyba 17 samochód przejezdzajacy obok i jedyny który sie zatrzymal, jak machalem(to ja uradowany ze nie bede musial kolo byków porzechodzic), podbiegam do samochodu i wsiadam.
Patrze facet z kobieta, to sie pytam czy mnie podwioza do hotelu?
Zgodzili sie i...dojechalem szczesliwie!!!

Uwiezcie mi ze nigdy w zyciu sie tak nie balem jak tego dnia!!!
Pierwszy raz balem sie przeszlo 30min(tyle trwala droga od byków az do miejsca gdzie koles se zatrymal i mnie podrzucil)!!!

Sorry ze tak duzo,a le jak ja sie rozpisze to nie moge skonczyc! I przewaznie pisze ze szczególami!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ładna historia

co do rekordu promili w Polsce bo pare miesięcy temu była głośna sprawa 12,1 promila. Koleś był w śpiączce i miał trwałe uszkodzenie mózgu. Co do tego, że gadali z typem co miał 11 to też mnie zastanawia bo takie dawki uszkadzają w bardzo dużym stopniu mózg i nawet jak ktoś z tego wyjdzie to ma troche niepoukładane w głowie

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Halo co sie dzieje? Spicie w szyscy juz?
Wczoraj o tej godzinie sie cos dzialo!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja nei spie, ale nudy tu wiec sie wziolem za odpisywanie w postach,ale to tezsporadycznie bo malo nowych

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ło znowu na***aliscie spamu
i paru kazakow sie ujawniło na spamie -buhaha
a ogolnie małolat nie błysnał dowcipem, no juz tu niepisz
a wy buhaha elita , jakies te ip chcecie buhaha
i te no "kto jest z nami " buhaha
pozna godzina i sie wam we łbach przewraca
seba to leszcz a nie jakis wódz
chociaz nie wódz tępa strzała - hyhy


no a teraz mi sie piwo konczy i juz sie uspokoiłem
no tylko tam wiecie na luzie do tekstu wyzej
buhaha
boje sie ze mnie pogonicie


Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2006-08-26 01:33:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Bili ciebie nie wy***iemy bo jestes juz wsród nas od dawno!
Ale to nie znaczy ze mozezs po kims jechac(no chyba ze ten ktos jest nowy i ma nick kojak)!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Bili nie pisz juz po pijaku bo wiesz dobrze ze wilcze stado wybiera na ofiare najslabszego czlonka stada a wiesz kto tu u nas koniec szoruje ;) ty ty ;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434


dzien dobry Panowie :*
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium