SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668336

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
niee dredy mi spontanicznie wyszly bardzo...umpel co ma dredy nudzil sie na lekcji, a ze mial w plecaku pare to mi podokrecal ...a diskomen to ja nigdy nie bylem...raczej metalboy tak jak teraz

no szeroko...moze jest wiecej z linijka nie mierzylem...w kazdym razie troche szezej niz biodra

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
seba może Koniu tak lubi. to nie jego wina, że jest jaki jest...
a apropo gorączki tez miałem ale odespałem 1 dzień i dziś już luzik

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
no to ja znacznie szerzej...

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
z tego co wiem to sumo robi się 100-120cm rozstawu nóg a nie 30. 30cm to będzie normalny MC z ugiętymi

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a co do mody na dredy...owszem byla, ale ze 2-3 lata temu...no chyba , ze łóź zdeka zacofana jest 5-)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a na te sumo latwiej jest?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nigdy jeszcze tak nie robilem

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
heh... widać jak się TB interesujesz. Na sumo możesz zrobić nawet kilkanaście kg więcej w ciągach bo jest krótsza droga do przebycia i nogi prawie nie pracują, ale musisz uważać żeby zbytnio nie przeciążyć miednicy.

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
no ja nie czytam tego dzialu, walsciwe to ja poza trening sie nie ruszam...wiec ciszaaa

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-09-21 21:35:12

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
Koniu ano w sumie łatwiej...mniej siły musisz w prace nóg włożyć. W zasadzie prawie zero. Pracują tylko prostowniki...
ale o tej miednicy to nie wiedziałem

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium