SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668309

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
jestem w stanie zbyt wielkiej eufori to nie starczy :D zresztą jestem zbyt piękny i młody żeby się samozadowalać

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ide spać:P nara

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
katolikiem uczynili juz czlowieka od urodzenia, przez chrzest narzucacie mu swoje wierzenia, wydaje wam sie ze tak wolno bo to prosci ludzie ale nie kazdy z nich pragnie wiecznie zyc w obludzie. My ciagle pamietamy jak mordowaliscie w imie Boga wiecznie rzadni wladzy rzadni zlota.
z kazdym dniem jakas kultura upada ze starozytnego swiata zostaly tylko popioly na ich miejscach stojac teraz koscioly, system buduje koscioly, ludzie haruja jak woly, juz od dziecka wciskaja nam pieroly, abyscie wciaz wiecej chcieli abyscie zabili i mieli

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
POLSKAAAAAAAAAAAAAAA BIALO-CZERWONIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!


JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
" katolikiem uczynili juz czlowieka od urodzenia, przez chrzest narzucacie mu swoje wierzenia, wydaje wam sie ze tak wolno bo to prosci ludzie ale nie kazdy z nich pragnie wiecznie zyc w obludzie. My ciagle pamietamy jak mordowaliscie w imie Boga wiecznie rzadni wladzy rzadni zlota.
z kazdym dniem jakas kultura upada ze starozytnego swiata zostaly tylko popioly na ich miejscach stojac teraz koscioly, system buduje koscioly, ludzie haruja jak woly, juz od dziecka wciskaja nam pieroly, abyscie wciaz wiecej chcieli abyscie zabili i mieli "



SAM TO NAPISAŁEŚ ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
To sa teksty Natural Dread Killaz.

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
jeeeeeeeeeeeeeeee
Polska Biało czerwoni
Polska biało czerwoni
co za piekny mecz
za***icie
dawno sie tak nie cieszyłem
było pieknie
swietna gra
a rasiak jest****owy
powinni go wy***ac
przeciez ten typ nie umie prosto piłki kopnac
ale reszta była swietna
super
o własnie dawaj te foty z n70 to sobie porownam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Jedyny kodeks na zycie to przykazania swiete a w kosciele katolickiem drugie ejst uciete, zaistaniala ta korekta bo bez niej nie nie mogla by zaistniec wasza mordercza sekta, przykazania to sa jawne kpiny jak moze nauczac jak ma uczyc zycia czlowiek ktory nie ma rodziny

hyhyhy ***ac watykan

Nie wolno wam miec dzieci bo dziecko to dziedzic, a po co majatek na potomnych dzielic? to sie nie oplaca...

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-10-12 09:45:36

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Siema. Założyli mi neta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
seba ty antychryście
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium