SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

to co bierzemy sie od jutra do roboty?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
kto razem ze mna od jutra zaczyna konkretny trening? ja postanowilem wrocic do formy... z 3 -4 razy w tygodniu bieganie do tego 3-4 razy brzuszki no i trening na silce i oczywiscie jakas sensowna dietka kto sie przyłacza?? ciekawe ile wytrwam..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ja mam nadzieje ze za tydzien juz zaczne delikatnie (narazie sobie biegam czasami i brzuchy)
wytrwałosci ci zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1864
Ja! Nie mam wyboru ;) ostatnimi czasu obrosłem troche, skoczyło 3% bf. Dzisiaj też pewnie wypracuje jeszcze ze 3% ;) W planach mam (oprócz siłowni pon-śr-pt) dużo rowerowania, biegi no i oczywiście dietka (no i drugie podejście do A6W...). Musze jak najszybciej pozjadać wszystkie słodkości, żeby mnie nie kusiło. Plan ambitny, a wszystko z maturą w tle ;) Jednak jak wiadomo aeroby, trening siłowy i zbilansowana dieta są pożyteczniejsze, a nauka szkodzi :P A na serio, to po 22 maja dopiero się zacznie prawdziwe trenowanie, byle do wakacji... :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, życzę Wesołych Świąt, dużo wytrwałości w pracy nad sobą ;) powodzenia na maturach, sesjach i innych przeszkadzajkach w treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
u mnie matura w tle i do tego jeszcze robota ale powalcze ze sobą no i tez podejde do A6w po raz 3 juz ale mam w niej problem bo poprostu nudzi mnie ona po jakis 20 dniach ale pozyjemy zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klata+biceps

Następny temat

Trening siłowy na BARKI

WHEY premium