SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668283

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Seba, to juz chyba obsesja

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Ale masz małe przedramiona w poruwnaniu z klatą to masakra ale ćwicz cwicz ziomuś będzie dobzre

PS: Tez mam problem z pzredramionami - ruszyl ich trening 2x w tygodniu po 6 serii na akzdym :]

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8927
Też poodbijałem
Ja jak próbowałem ćwiczyć przedramiona to coś nie szły to je olałem, i tera widzę lepsze efekty niż jak bezpośrednio na nie coś robiłem
Chyba ćwiczenia ogólne, w których przedramię tylko pomaga stabilizować najlepiej im robią. ale u mnie smaży - wyjść się z domu nie da. A browarów nie sprzedają dziecią

prosze nie bić jak pisze głupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ku***a seba miałe dziś to samo...klate robiłem...no masakra, mniejszym ciężarem wszystko bo nie szło wyrobić. grrr....ciężko przeżyć będzie te wakacje

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
no ja na nast treningu klatki zmniejsze ciezary w kazdej serii z 4-5 kg

ja ******le przesadzilem z opalaniem teraz wszystko mnie zaczyna piec

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no i mam wakacje we wtorek do lublina w srode nad Białe -
no i pracy szukam
słabo trzymaliscie kciuki bo mi nie poszło za bardzo i pewnie we wrzesniu poprawke bede miał - ale nie ma co sie ******łami przejmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wezcie przestancie ciagle patrze na swoje nowe fotki i jakos no wiem ze od sytcznia poszlo mi kilka cm w klacie kilka w bicu ale kurde nadal uwazam ze to barzo malo i czuje sie taki maly slaby zle zbudowany prawie jak na poczatku przygody z silownia, ps teraz jest imo z 2x lepiej niz na tym zdjeciu tzn masa zorbila swoje [wtedy redukcje robilem] i lapie dola sadze ze
bylem maly jestem maly i bede maly:(

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Co ty Seba, wszystko powolutku, nikt nie zbudował wielkiej masy od razu, trzeba na to wiele lat, a i jeszcze więcej jeśli z poczatku sie ćwiczy bez pojęci o tym.Bedzie coraz lepiej, trzeba tylko cierpliwie czekać, na pewno teraz ojest duzo duzo lepiej niż było, tylko że tobie akutar jest to ciężko ocenić, wklej fotke to my ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Taaa a tu disy "spierdzielaj za maly jestes" xD

ja wiem ze powolu alwe wezcie juz 6 lat a ja wygladam jakbym 1 raz na silce byl wkurza mnie to chyba se zajrze do dzialu doping

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-26 18:03:06

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium