SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668349

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
heh 512ddr, g4ce 4, athlon 1,7 =/ +monitor 19cali wypukly hyhy +obudowa atx 80g dysk chldozenie nawet nie wiem jakie.

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-07-31 20:24:11

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
A ja kupuje playa2 slimke już się nie moge doczekać jak odpale tekkena i crasha. Mam jeszcze jedno pytanko jak jestem na redukcji to jak chodze teraz do roboty to czy moge spożywać węgle typu chleb i ziemniaki bo przecież w robocie wszystko spale to chyba bilans będzie zerowy pozdro ide robić 19 dzień a6w narazie bez problemów zobaczy,my później

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie_kupuj_slima

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Czemu? Przecież jest o wiele mniejsza, chyba cichsza ale nie jestem pewien to co mam kupić? doradż chodzi mi o gry play właśnie je ma.

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
A zeby ci udowodnic czemu to ci opisze troche swiatowe stanowisko na temat slimow.
Troche histori.
! wersje konsoli ps2 byly b wytrzymale mialy dobry laserek, dzialaly na pirackich rpzerobkach ogolnie na oplytach TDK najmniejsze prawdodoienstwo z***ania lasera.
Pozniej wprowadzili nowsze typy konsoli podkrecajac min laser i stal sie on bardziej nie stabilny. Wkoncu weszla era slimow. Konsola mala z dokrecony za***iscie fabrycznie laserem. Kupujac takie urzadzenie amsz gwaracje lecz jesli rpzerobisz kosole np riperem czy cyzm kolwiek by dziallay piraty tracisz gwaracje-oczywiste. A teraz numer najlepszy z pwoody nie stbailnego alsera ps2 slim potrafi sie z***ac po 30 min grania od zkaupu na oryginalnych plytach. Jak sie domyslasz gry pirackie na dvd`kach sredniej jakosci maja ro******lone sektory i laser robi 1 okrezenie znajduje 1 sektor danych pozniej 2gie i pozniej 3cie i ma juz jakas tam czesc i tka w kulko. Sprawia to ze laser za***iscie sie nagrzewa i o wiele zwieksza sie jego nie stabilnosc. Ogolnie da sie temu zapobiec na ps2 normalnej uzywajac dobrej jakosci plyt dvd [tdk,verbatinium] sa to b trwale plyty, oraz sciagajac gry nie zadne dvd ripy tylko pelne wersje.Wten sposb w maire te sektory sa poukladane. Ale na slimie jak juz psialem potrafi po 10 min sie roiz***ac na orginalach wiec wiesz to taka rosyjka ruletka.
Moze sie z***ac po roku a moze po 10 min
wymiana lasera=500 zl.
Wiec sie zastanow moze nad tym 2x


i uwierz mi ze wiem co mowie [jak zreszta zawsze] dosc dlugo siedzialemw tym temacie.

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-07-31 20:55:09

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Podusmowujac mozna podzielic ps2 na kilka generacji
I- nie do za***ania, anprawde pancerna zeby cos sie jej z***alo trzeba bylo sie niezle postarac, mozna bylo grac nawet na cd`kach
II- juz troche podkrecona - nie pamietam numeru seri
III od silvera w dol-> juz sie peirdolilo
WYCOFANIE normalnych ok 2002 roku i wprowadzenie slimow. Byl to jakby napad na kieszenie urzytkownikow tych starszych, dobry tatus ktory sie nie zna zachecony cena wygladem i wogole wszysktim kupuje synkowi, synek przerabia i po 2 tyg musi placic 500zl za naparwe i tak w kolo macieju bo 80% osob nie wie czym sie charakteryzuje ps2 slim.
Jak masz cos kupic kup psp to chyba najlepsze wyjscie teraz bo ps stare sa juz na tyle stare ze nie ejstes w stanie zweryfikowac zjechania lasera ale zwazywszy ze maja ok 4 lat to musi byc duze, aczkolwiek to zalezy od tego ile ktos gral, na jakich nosnikach.
Ew mozesz czekac na ps3 ale wg mnie to bedzie nie wypal poniewaz 1, nosiniki beda kosztowaly ok 50 zl za plyte, a gry beda wazyc 50 giga ani sciagac w polskich warunkach ani kupowac nosnikach, tzn istnieje mozliwosc ze bedzie jak z psone i ps2 na pcozatku dvd byly b drogie ale gry przez 1 rok premiery wychdozily niemalze na cd pozniej im tanialo dvd /nagrywarki/czytniki zaczeto wiecej gier na dvd robic.

Ogolnie poczekamy zobaczymy,

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Masz racje ale przeglądałem na allegro i tam była oferta za 700zł slimka z chipem zamiast rippera 3.4 ponoć leprze w tym karta pamięci i pad oryginalne ze sony przerobiona i zabezpieczenia nalaser że się nie psuje już, facet sprzedał już z jakies 50 sztuk i same pozytywy może się na nią skusić na konsole 3 miechy a na chip rok może jednak

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no wlasnie nikt nie daje na uzywane ps2 slimy gwarancji wiekszje niz 3 mc nawet sklepy, prawda jest taka ze bardzo mozliwe ze ta konsola sie s******li a chip nie. I bedziesz 500 zeta w tyl a koles umyje rece bo chip bedzie ok. Pozatym jesli konsola byla z 2 reki [ co mozliwe] to wtedy woogle sklepy/komisy nie daja gwaracji. Moj kolega ma sklep z konsolami i silvery i slimy mowil ze slimow juz nie sprzedaje bo sprzedal i 1 koles co 5 dni rpzylazil z tym wkoncu wzjal konsole od niego zapalcil mu na za nia i juz bo nie mial sily tego naprawic. Prawda jest taka ze mimo ze allegro ma opinie najlepszego rynku internetowego administratorzy maja w dupie to co sie dzieje zadko stosuja sankcje do nie uczciwych spedawcow tym bardziej ze ci maja swoje argumenty, np powie ze uszkodzilo sie w drodze/ chip byl sprawny i wyruchal koljnego frajera. Pelno takich ludzi, nawet jelsi ma pzoytwne komentaze ja mam ok 30 a nigdy nic nie kupilem na allegro. Wiec wiesz nie mowie tego zebys nie kupowal bo w sumie mnie to wali nie moja kasa, i nie to ze nie lubie allegro to dobry servis ale nie do elektroniki. Naprawde a slim to jak zabawa ogniem ponadto jak dlugo siedze w konsolach tak nie slyszalem o czym kolwiek by moglo ustabilizowac laser. Nawet jesli cos takiego ejst to napewno nie w pelni, poniewaz techniczna budowa lasera na to nie zezwala.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
To jaką mam kupić konsole bo już sam nie wiem... odechciało mi się tego slima bo kiedyś miałem psx1 i też mi się laser pirdolił i wiem jak to boli. a ta podstawka do ps2 co ona daje? bo jak postawiłem jedynke w pionie to laser lepiej chodził to może do tego jest ta podstawka żeby lepiej laser chodził?

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hehe psone jest nie wiem na oko 3x stabilniejsza niz ps2. To pod jakim katem ja stawiasz czy poziomo czy pionowo w ps2 nie powino miec znaczenia, no wlasnie w tych 1 wersjach nie mialo znaczenie w ps2 slip wszelkie odylenia od normy= potencjalne z***anie lasera.
Ja na twoim miejscu kupilbym psp mozliwosci tkaie jak ps2 = gry b podbne nie wiem czy jest teken ale masa fjanych gier.
Ogolnie teraz kupujesz ps2 a juz przestaja wychdozi-c na nia gry jak wychdoza to konwrsje same, ogolnie w pazdzierniku chyba jest premiera ps3 wiec po co ci ps2 zeby sobie pograc do pazdzienrika[czy pozniej bo znajac zycie przedluza premiere] To w sumie lepiej wydaj kase na nowego xboxa erw zachowaj kase i poczekaj jak bedzie z blurejem jakie ebda ceny nosnikow na co beda produkowane gry itp. Niby cena ps3 nie powina przekraczac 1tys zeta to takie ******lenie glupot niby bedzie wersja ale z malym dyskiem czyli chunnia pozatym pady na blu sa wiec to podnosi koszty i napenwo nizej niz 2,5 w polsce nie bedzie.
Ogolnie jak chcesz pograc to albo nowy x-box [VVI] albo ps3 i oczekiwanie.Albo psp jak ci sie spieszy i chcesz cos podrecznego

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium