SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668369

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
a ja ide na piwo
simanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ema hyh ****a chce cofnac da sie?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nu seba to tak jak ja kryzys

Don rozumiem ze chcesz zeby Ci ten plan sprawdzic

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
koniu jak tam chlejesz nadal? bo ciekaw jestem czy mi umowe przedluza ~~
bo tam w twoich nowych postach liczac liczbe literowek na cm kwadratowy to chyba pijesz

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-06 20:27:38

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
od nocy z poniedzialku na wtorek nic oprócz zielonej herbaty nie pilem, troche finanse do dupy bo na bilet na hunterfest wy***alem 120zl, na chlanie z pon na wtorek tez kolo 100zl, teraz se 3200g bialka chce zamowic to kolejne 160zl i na chlanie mi by kolo 100zl zostalo, ale w czwartek ide do babki pozeczki wrwac wiec pewnie ze 100zl wpadnie i bedzie za co pic na hunterfescie ->mmozemy naszą umowe na 3 dni zawiesic nie??

A diety to juz z 3 tyg nie trzymam jem jak wszyscy w domu tyle ze czesciej, mialem przyciac wegle a czasem wychodzi ze caly dzien wegle wp*****lam

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-08-06 20:33:54

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no mozemy mozmey 3 dni mnie nie zbawia ale rpzez 2 mc musisz ~~

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
3 dni i 3 noce
impreza sie zaczyna w piatek o 10 trwa do 3 rano to juz raczej do domu nie bede wracal co by starej nie budzic, wpadne jakos jak bedzie w robocie przekapie sie i dalej, w niedziele bedzie****owo, bedzie trzba gdziesz szybko trzeźwiec

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wiecie impreza nie legalna u kumpla baka+wodka zasnalem budze sie i moja starsza stooi nademna mowi ze policja kazala nas odwiesc i ze wracam do domu mam szlaban [mialem z 14 lat] i wogole prze***ane wiecie co sie okazalo? to byl tylko sen po bace jakich wiele...

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a mi sie snilo ostatnio jak na***any bylem(choc podobno po piciu ta faza co sie sny ma jest "wylaczona"), że rwalem moją koleżanke na "kanapke z tuńczykiem", a dokladniej na ilosci bialka, wegli i tluszczu

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
raz w zyciu mi sie firm urwal pije pije pol litra mety duszkiem i humorem za chwile zwolneinie czasu [jak matrix] pozniej ciemno i glos kumpla "seba wstawaj" ale dalej spalem, pozniej bodze sie pod kaltka, chwile siedze znow ciemno ejstem na ulicy i widze moja babcie ide z nia kawalek znow ciemno obudzilem sie w domu z jakimis kanapkami przy lozku w pizamie.Zaczalem pic o 8 obudizlem sie o 17 w domu

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium