SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668227

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
A ja wróciłem z siłki niedawno. Sie zmachałem jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1467
ale ćwiczeniem czy wracaniem ?
jak nie bedzie sfd to admin da bana. dzwonił teraz do mnie i mówił

************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
jednym i drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
OS Kogut zajmuje się sklepem sfd..

ja własnie zrobiłem 200 brzuszków skośnych na raz 4 serie takie.. tak to jest jak sie kocha ćwiczyc brzuch

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Mam abona!!!W koncu!!!
Jednak ten OS Kogut jest wpozadku.Na poczatku nei wiedzialem o co chodzi!!!
A on mi dal abona.
Oczywiscie nie lewego!!!
Napisalem te sytuacje co wam tez pisalem ze z Niemiec wysylalem sms´a i zadnej odpowiedzi nie dostalem!!!
Pózniej ciocia w Polsce wyslala i znowu nie doszlo!!!
I OS Kogut okazal sie tak wpozadku ze abona dostalem!!!
Chociaz nie wiem ile teraz moja mama dostanie rachunku za telefon bo z niemiec wysylalem trzy razy tego sms´a na abona i nie dostalem odpowiedzi!!!
ALe sie ciesze ze wkoncu bede mógl tutaj normalnie uczestniczyc, a nioe ciagle musialem 5min. czekas, aby napisac kolejny post!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja mam za darmoche do 2015 chyba

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-05 21:05:06

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
arek przyjacielu moj : D daj placka w jakims temacie poza spamem :* zawsze bylem z toba i woogle dumny bylem ze zdales ten test xD



lol2

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Don, pewnie walki na sfd robi, pranie abonów Arek masz abona wiec dawaj po kotlecie ja Ci dawalem

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
7000 moj

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
je je

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium