SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668321

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Diablo...!!

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8927
Seba co to za l2 ? ściągne gdzieś to za free ? czy...eee..musze kombinować i i tak za free ściągne ? a w projekt entropia graliście ?

prosze nie bić jak pisze głupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
O boze widze kazdy gral w diablo oby jakis mod nie gral bo moze na gt mu bana dalem a teraz moze sie zemscic


Ludzie powiem wam cos mmorpg pokroju lineage world of warcraft strasznie uzalezniaja. Jest to dilowanie, nie wierzycie? jkazda gra jest za darmo, ale za korzystanie z niej musis zplacic 50 zl jak nie zaplcisz to przestaniesz grac oczywiscie w rpzypadku wow na poczatku jest to darmowo bys zasmakowal a gdzy sie wciagniesz zal ci postaci swiata i placisz wynik? leca meisiace przez pol roku bulisz im3 tys dziwne ze sa ludzie krorzy graja tam od pcozatku wydania? ale prawdziwe.

Sa servery prywatne nawet do wow ale to nie to smao po 1 mniej graczy tam gra po 2 swiat jest okrojony czesto cos nie dziala. Na oficjanych serverach ciagle dodaja nowe qesty itemy od czasu doc zaus wychdoza dodatki itp.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
www.lineage2.com 

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
szczerze teraz nie marnuje czasu na gry komputerowe...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja tez sie staralem nie marnowac az kolega przy piwku nie stwierdzil ze ma fajny server l2 i miejsce w klanie xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ale gry na pc wielkie swiaty mmorpg uzaleniaja coraz wiecej osob to bylo do rpzewidzenia na poczatku tak uzalenialy ksiazki pozneij filmy pozniej gry teraz mmorrpg to normalny krok ewolucyjny.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
***ać gry komputerowe...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Dlatego tyle ludzi chodzi w okularach jak denka od browara i zgarbionych ja Joda

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ja mam okulary ale zgarbiony jak widac na zdjeciu nie ejstem wiec jakis problem?:>

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium