SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668412

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
btw ale gejoskie te ciuszki

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
krokodyl to klasyk
perfumy wy***iste
szmatki polowki tez klasyk
reszta mi sie nie podoba, ale nie uwazam jakoby byly pedalskie czy cos

wbije w siebie 80g razowego pieczywa, troche kurczaka i wracam do lektury - Robert Cialdini - "Wywieranie wplywu na ludzi", za***ista, polecam

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Fu bedzie na ans wywieral wsplyw, pozniej wywrze wplyw na matea by mu opa dal pozniej matea wykreci i sam bedzie administrowal i nam da po banie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
no korwa jestem w polowie ksiazki
na razie jeszcze nie potrafie zawladnac swiatem
ale moglbym byc mistrzem akwizytorstwa

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
możnaby stworzyć post z alternatywnymi cwiczeniami do podstawowych

tj wiosłowanie sztangielkami nachwytem oburącz, podchwytem, unoszenie hantelki w bok jednorącz- tj z linką wyciągu, w opadzie tak samo...

i duzo duzo innych idzie wymyśleć.

kto idzie na to ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a jest jakas wersja pdf tej ksiunki czy trzeba kupic? xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Don jestem za! a ile nam placisz za popracie? xD joke

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
moge Ci w morde wypłacic.

idziesz na to ?

ostatnio robie unoszenie jednorącz na bok ze sztangielką taka imitacja unoszenia jednorącz z linką wyciagu i ****a masakra.
pali nieziemsko.

normalne unoszenia to przy tym dupa.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
doniu- chetnie ale juz nie pije prosze inna forme platnosci

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
poszukaj jakis ciekawych alternatyw chyba ze nie znasz nic

np też wiosłowanie odwrotne z kijem opartym o krzesła- coś z Arnolda.


aaa i nie gadaj mi doniu.
pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium