SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668398

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hehe no wlasnie nie koniecznie mieczem, ale wiesz ze kiedys jak sie bawilem w grafe 3d to robilem zabwy z mieczami swietlnymi? skad wiedziales? wrr wszedzie tajni agenci spissek. Krzychu sorka ze ostnio coraz wiecej wrzucam na innych ale oni zaczynaja:(

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
krzychu jak myslisz [prawie jak gulczas xD] jak michail przyjdzie na sfd i wkoncu nas z hukiem wy***ie [ban] + spam to ty tez polecisz? bo tak rozmyslalismy nad tym

no to krzychu sie nam obrazil

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-19 09:18:34

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Etam, ja - a niby za co

Ja tu robię kawał dobrej roboty

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no taaa krzychu pewnie w pracy no to cyk za tych ktorzy nie moga chlup w ten dziub

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
w pracy - ale już od jutra urlop

baj de łej - ja też dłubałem w 3d, nawet nagrodę mam

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-08-19 10:18:50

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
oo moze sie spotkalismy na forum www.max3d.pl ;) [ a mzoe nie:D]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
krzychu prosba
https://www.sfd.pl/temat282207/
zaopiekuj sie tym kradziejem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Na forum wtedy nie bywałem - a co do "kradzieja" - to nie wiem co z nim zrobić, bo zamieścił kilka takich postów od razu - ale się nie wypierał, że to nie jego teksty i przeprosił.

Chyba chciał dobrze tylko mu nie wyszło

Ale i tak lepsza taka postawa niż "ziomki dajcie mi dobry trening na klatę i bica"

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-08-19 10:38:56

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ale w tym napisal ze to jego

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no ale w tym temacie napisal ze to on wszystko napisal a jesli ktos uwaza ze nie to zeby mu dowodnil. Problem w tym ze od a-z sciagniete z anszego atlasu cwiczen

krzychu i dodam ze jak sprawdznie przeprowadzisz akcje ban to wyprzec sie nie zdarzy

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-19 10:41:45

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium