SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668344

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
K*urwa nie ******lcie takich glupot!!!
W****ia mnie takie cos!!!
Ja jestem Polakiem i kocham polske, a jak wam sie nie podoba w Polsce i nie czujecie sie polakami to czemu jezscze tam siedzicie?I nie ******lcie ze jestescie za mlodzi jeszcze albo nie macie kasy zeby wyjechac.
Fler mówisz "***ac polske", wiec jak cie is enie podoba, idz gdzies indziej, nikt cie tam nie trzyma.Ganice sa otwarte, mozecie sobie isc z Polski!!!
Moze gdzies indziej bedzie lepiej!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wiecie czym sie rozni Polska z przed lat a Poslka obecna?

kiedys rzad byl w londynie a lud w kraju dzis odwrotnie xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4428
chętnie bym wyejchał stąd za 4 lata napewno juz mnie tu nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
arek nie ******l glupot farmazonow sie naogladales polska kraj jak kraj po******lony patrioci to fanatycy kazdy fanatyzm niszczy

A mnie w****ia tkaie ******lenie polska ojczyzna, jaka ojczyzna? politycy ktorzy mnie okradaja? czy moze lekarze zamaist leku pojacy pawulon czy mzoe dresy krojacy na ulicy.

W dupie mam polske i to gdzie zyje licza sie rpzyjaciele a nie narod ktorego nigdy nie zrozumiem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4428
dokładnie Seba. SOG duchowy a jak widze te kaczki w tv i widze ten ich z***any ryj to mi ze zygać chce. prawda jest taka że w polsce nie ma co siedzieć, tu pielęgniarka zarabia 700 zł a w innych krajach? 7000? albo więcej


edit: nie mowie ze bede pielęgniarką

Zmieniony przez - FLER w dniu 2006-09-02 23:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Mi nie chodzi o ludzi.Ja pie*rdole ludzi, nie lubie polaków, wiadomo dla czego , bo polak polakowi szkodzi, i nie wazne czy w kraju czy za granica!!
W kraju politycy i policja, atakze normalnie obywatele,a za granica wpier*dalaja polaków do pracy i nic im za to nie placa,albo tej pracy wogóle nie ma, oczywiscie najpierw kase zgraniaja za zalatwoienie roboty.
Ale mi chodzi o to ze ja sie urodzilem w Polsce i czuje sie polakiem.Zawsze bede polakiem i JESTEM DUMNY ZE JESTEM POLAKIEM!!!!
Polska ponad wszystko!!!
Moze i uznacie mnie za nacjonaliste, ale chyba bedziecie mieli racje.Jestem nacjonalista i sie z tego ciesze!!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4428
52 dębiec - to my cała prawda o polakach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tu nie chodzi o hajs ****a patriotyzm, religijnosc i masa naklejek ktore chca nam przyczepic.

Gdyby 30% polakow bylo patriotami to sytuacjia byla by inna.
Osoby na najwiekszych stanowiskach kradna
osoby majace dbac o nasze zdrowie i zycie kradna badz sprzedja nas nasze narzady jak towar
Kazdy mysli jak tu zarobic i hajsu nachapac

I bez sensu, skinhedzi tez sie anzywaja patriotami bo bija czarnych
Ja sie nazwe patriota bo oddaje panstwu 30% podatku

dla kazdego patriotyzm to co innego

radze unikac tkaiego wkrecania sie w temat bo to naprawde wciaga.
Fanatyzm=fe w kazdej postaci

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ale sie zjaralem juz drugi raz dzisiaj

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4428
ciesze się razem z Tobą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium