SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676489

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nie ma mnie na SFD to mi truja ze mam byc jestem na SFD to mowia ze mam wychodzic co jest z wami ludzie;)

A tak serio od pon raczej mnie nie bedzie juz na sds do piatku bo moja laska [ta 1rwsza ] przyjezdza wiec zdaze sie nachodzic i pewnie niedlugo do pracy jakies pojde a wychdoze na silownie, na basen nie pojde bo sie nie lubie opalac -wole biala cere

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Ja tez bym chetnie popracowal, sianko by sie przydalo a ten sezonowiec hiphopowiec to mnie zniszczyl yo

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie no pracowac to mi sie nie chce chyba zeby ruchac piekne laksi za hajs ale tkaiej pracy to chyba nie ma

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Męska prostytutka Pozatym musialbys diete nowa ulozyc bo to spory wysilek

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Hahahhaha!!!
Dobre Seba laski za kase ruchac?
Pewnie ze mozna ale w odwrotna strone-to ty musisz zaplacic!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja wlasnie jem kanapki z niezdrowa wedlina :P za malo bialka za duzo tluszczu ;P kocham nie miec diety .
jesli ktos lubil the crims niech popyka w pimpland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
uwazaj nie za takie zdania tutaj scigali po IP

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Chyba mnie nie zrozumiales.
Mozesz ruchac laski ale to ty musisz placic a nie one tobie.Nie wiem czego nie zrozumiales.
A co do IP to watpie zeby ktos przyjezdzal do Niemiec zeby mi "ała" zrobic, ale za pewne itak by sobie nie poradzial.Haha

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
to ty mnie zle zrozumiales pisalem do psonic`a ze diety nie ma
pozatym zartowalem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Acha OK.
Wlasnie sie teoche zdziwilem.
Juz zauwazylem ze masz poczucie humoru, ale wiesz nie znam was ny tyle dobrze jeszcze zeby wiedziec kiedy ktos zartuje, a kiedy nie.
Rozumiesz?
Dobra ide szybko do sklepu po chleb bo zaraz zamykaja!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium